A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Adventa ieskaņu koncerts "My all"

Adventa ieskaņu koncerts "My all"

Sestdien, 29.novembrī, plkst.15.00 Cēsu Sv.Jāņa baznīcā notiks Rīgas Gospeļkora koncerts. Svētku koncertprogramma atšķirsies no citām, jo šogad koris savus koncertus veltīs mūziķim, kas dziedātājus, gadiem ejot, iedvesmojis visvairāk – mūsdienu gospel mūzikas leģendai Kirkam Frenklinam.

„Vairāk nekā 10 kora pastāvēšanas gados esam izpildījuši daudz un dažādu autoru dziesmas, bet tagad ir pienācis brīdis pateikt paldies kora pirmajam iedvesmas avotam. Nav bijis koncerts, kurā mēs neizpildītu kādu skaņdarbu no Kirka Frenklina plašās daiļrades, tādēļ šajā svētku programmā skanēs kora mīļākās dziesmas no mākslinieka repertuāra, kā arī, protams, dziesmas Ziemassvētku noskaņās ,” pastāstīja kora diriģents Jānis Maslovskis.

Kirks Frenklins ir viens no pirmajiem, kurš apvienoja tādus mūzikas žanrus kā „gospel”, „hip hop”, un „R&B”, rezultātā apvienojot arī šo žanru piekritējus. Savu profesionālo darbību mūziķis sāka jau 1992.gadā, muzicējot gan kopā ar paša izveidotiem koriem, gan kā solomākslinieks. Viņš ir saņēmis 9 „Grammy” balvas, 16 „Dove Awards” un citas prestižas mūzikas balvas, aizraujot dažādu paaudžu klausītājus visā pasaulē.

Rīgas Gospelkoris pastāv jau vairāk nekā 10 gadus, kuru laikā tas aktīvi koncertējis kā Latvijā, tā arī citviet pasaulē - ASV, Norvēģijā, Vācijā, Kiprā u.c. Kora dziedātāji pieredzi smēlušies pie slaveniem gospel mūzikas pasniedzējiem un izpildītājiem no ASV, Polijas, Lielbritānijas un Vācijas, lai ar savu skanējumu iepriecinātu klausītājus Latvijā. Savus darba augļus koris plūca šajā vasarā, Pasaules koru olimpiādē, kur „Gospel” mūzikas čempionu kategorijā izcīnīja Zelta medaļu.

Ieeja par ziedojumu.Publicēšanas datums: 2014. gada 24. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt