A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » „Sīkumtirgus" lietotu mantu andelēšana

„Sīkumtirgus" lietotu mantu andelēšana

Sestdien, 18.aprīlī, plkst.10.00 Cēsu Vecajā tirgus paviljonā Valmieras ielā 2 norisināsies šogad jaunatklātais krāmu tirdziņš, kurā pulcēsies gan dalībnieki, kas jau atkārtoti piedalījušies, gan arī jauni idejas apskurbinātie.

Preču klāsts ir neierobežots – tā var būt jebkura lieta, kas pašam vairs nav vajadzīga, bet kurai vēlaties dot otru dzīvi, par nelielu samaksu pārdodot kādam citam. Māla trauki, koka kastītes, trauki, mazas un lielas drēbes, kurpes, grāmatas, greznum un virtuves lietas, mājas saimniecībai nepieciešamās, elektro ierīces, mūzikas instrumenti, foto aparāti, plates, spēļmantas, kā arī vietējā māksla veidoja daudzveidīgu klāstu iepriekšējās reizēs.

Vecais tirgus paviljons reizi mēnesī atkal apstiprina savu kādreizējo varenumu, tirgošanās dzīve gaisā saglabājusi savu smaržu. Izmantojot tukši stāvošo ēku, kā arī tirgojot lietotas mantas, vēlamies popularizēt angļu 3 R principu (reduce, reuse, recycle), kas tulkojumā būtu – samazini, otreiz izmanto, šķiro.

Par mūziku un kafiju gādās radošā kafejnīca „Mala”, ar kuru ir izveidojusies viens otru papildinoša sadarbība. Grāmatu skapis, puķu podi un vāzes, krāsniņa, piparmētru tēja - Malas koka mājā Cēsu centrā stāsta par vietas un idejas mīlestību un rūpīgumu.

Pakāpeniski tirdziņš tiek arī uzlabots. Taps ierīkota pielaikošanās vieta, kā arī piedāvāsim darbnīcu bērniem – otreizēju materiālu izmantošana jauniem māklsas darbiem – origami locīšana, pop up grāmatiņas, un papīra vējdzirnavu radītais vējš atvēsinās tirdzniecībā pietvīkušos prātus.

Atsaucoties uz tirgotāju un publikas pozitīvajām emocijām, interesi no apmeklētājiem, kas, izbaudījuši krāmu tirdziņa azarta garšu, vēlas paši turpmākajās reizēs piedalīties, Sīkumtirgus tiks rīkots reizi mēnesī, pamazām kļūstot atpazīstamam un nostiprinoties, kā pilsētas vidi papildinošs, pastāvīgs notikums.
Kas vienam sīkums, otram zelts!

Vairāk informācijas un pieteikšanās līdz 16. aprīlim: zvanot 26101945 vai rakstot sikumtirgus@gmail.com, kā arī  facebook.com/tirguscesis
Ierašanās, iekārtošanās un preču izkārtošana sākot no plkst. 9.00.
Tirdzniecības vieta 5 eiro.

Idejas autori – Kristīne Auniņa, Alberto Di Gennaro.
Informāciju sagatavoja Kristīne Auniņa, e-pasts: knipsis@kristineaunina.lv

Publicēšanas datums: 2015. gada 7. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt