A  A  A
Lapas karte






Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes








Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » "Alu cilvēks". stand-up komēdija par vīriešiem un sievietēm

"Alu cilvēks". stand-up komēdija par vīriešiem un sievietēm

Piektdien, 13.maijā, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks stand-up komēdija par vīriešiem un sievietēm "Alu cilvēks".

Alu vīrieša lomā iejutīsies šarmantais Ainārs Ančevskis. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Servisa kasēs visa Latvijā.

“Alu Cilvēks” ir izrāde, kas ar humoru, caur smiekliem ļauj paskatīties uz nopietnām lietām, kā arī mīļā veidā palīdz izskaidrot dzimumu atšķirības.

Daži interesanti fakti par izrādi:
“Alu Cilvēks” ir visilgāk spēlētā stand-up komēdija Ņujorkā, Brodvejā, kas ir guvusi pasaules atzinību un cilvēku mīlestību visā pasaulē. Tā šobrīd tiek izrādīta 30 pasaules valstīs, 150 pilsētās un to spēlē vairāk kā 40 aktieri.

“The New York Times” “Alu Cilvēku” ir nosaucis par “starptautiska mēroga komisku fenomenu”. To var teikt arī par Latviju, ko pamato izrādes nerimstošā popularitāte jau 10. gadu.

Lugas autors ir scenārists un psihologs Robs Bekers, kurš 10 gadus pierakstīja novērojumus savās attiecībās ar sievu. Daudzi autori ir mēģinājuši atkārtot lugas panākumus, tomēr to nav spējuši. Abi izrādes aktieri izrādē ir ielikuši daudz ko no savas attiecību pieredzes. Ko tieši? Tas lai paliek noslēpums, kas atklājas atnākot uz izrādi.

Vairāk info: https://www.facebook.com/jaffalv

Biļetes cena: 8-15 EUR
Biļešu iegāde: bilešu servisa kasēs

Publicēšanas datums: 2016. gada 24. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt