A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » "Čello Cēsis". Čella pasakas ar Melo M. "Ūdens"

"Čello Cēsis". Čella pasakas ar Melo M. "Ūdens"

Svētdien, 17.septembrī, plkst.12.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks festivāla "Čello Cēsis" pasākums Čella pasakas ar Melo M. "Ūdens".

Festivāls piedāvā īpašu Čello Cēsis programmu bērniem ‒ oriģinālu koncertiestudējumu, kurā piedalās čella trio MELO M, viens no populārākajiem latviešu čella ansambļiem, kas darbojas crossover žanrā.

Iestudējuma pamatā ir pasakas sižets, bet atmosfēru radīs klasiski un mūsdienīgi skaņdarbi čellam, ko bagātīgi papildinās multimediju projekcijas un dažādi efekti.

Pagājušajā gadā Melo M ceļotāji devās aizraujošā, muzikālā ceļojumā kosmosā, kura laikā viņus sagaidīja neparasti notikumi, brīnumskaistas planētas un galaktikas.

Šoreiz mūziķus un mazos klausītājus gaida jauna misija! Visi dosies okeāna dzelmē, lai atrastu kādu noslēpumainu radību, kura esot manīta no kāda garāmbraucoša kuģa Atlantijas okeānā, atskaņojam nedzirdēti skaistu mūziku. Kādi piedzīvojumi visus sagaida ceļojumā zemūdens pasaulē,  par to bērni varēs pārliecināties, klausoties pasaku un baudot trio Melo M mūziķu atskaņotos skaņdarbus čellam.

* Pasākums piemērots bērniem sākot no 3 gadu vecuma.

Publicēšanas datums: 2017. gada 5. septembris  

Komentāri

2017-09-13 17:53:25 Izklausās,būs labs

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt