A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » "Koka dienas” Cēsīs

"Koka dienas” Cēsīs

Cēsīs no 2.maija līdz 4.maijam norisināsies izglītojošu pasākumu kopums — koka arhitektūras, amatu, rūpniecības un dizaina pasākumu cikls "Koka dienas”. Aktivitāšu mērķis ir demonstrēt modernākās kokapstrādes tehnoloģijas, ražojumus ar augstu pievienotu vērtību un informēt par koka būvniecības priekšrocībām, izmaksām un pieejamību Latvijā.

Pirmajā pasākumu ciklu dienā, 2.maijā, Vidzemes koncertzālē "Cēsis” notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes rīkota starpdisciplināra konference par koku arhitektūrā, amatniecībā un dizainā. Konferencē piedalīsies atzīti arhitekti, rūpnieki, dizaineri, tehnologi, zinātnieki un amatnieki no Latvijas, Austrijas, Somijas, Itālijas un Lielbritānijas. Lai neradītu valodas barjeras, tiks nodrošināta sinhronā tulkošana latviešu un angļu valodā.

No 3.maija līdz 4.maijam būs iespējams apmeklēt dažādus pasākumu cikla "Koku dienas” notikumus: Vidzemes un Latvijas koka rūpniecības un amatniecības uzņēmumu izstādi, dizaina konsultācijas ar Latvijas un ārzemju dizaineriem, piedalīties problēmu konkursā, koka ēku restaurācijas darbnīcā un citās aktivitātēs, kuras sniegs iespēju interesentiem pašiem iesaistīties un līdzdarboties.

Iedvesmojoties no "Koka dienu” pasākumu kopuma, no maija līdz pat oktobrim reizi mēnesī Cēsīs tiks organizēta interaktīva ekskursija "Koka Cēsis”, kuru rīkos vēstures pētniece un stāstniece Sanda Salmiņa no Cēsu Vēstures un mākslas muzeja.

Vairāk informācijas ŠEIT

Publicēšanas datums: 2017. gada 25. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt