A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » #PanākumuSkola Cēsīs mācīs atrast idejas un mērķtiecīgi virzīties uz panākumiem

#PanākumuSkola Cēsīs mācīs atrast idejas un mērķtiecīgi virzīties uz panākumiem

Trešdien, 20.septembrī notiks otrais #PanākumuSkola jauniešu seminārs, kas šoreiz norisināsies Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, lai īpaši aicinātu Cēsu, Siguldas, Valmieras un to reģionos dzīvojošos jauniešus. Bezmaksas seminārā ar pieredzi un praktiskiem padomiem dalīsies Latvijā zināmi un veiksmīgi cilvēki. Jauniešiem būs ne vien iespēja iegūt pamatzināšanas un jaunas atziņas ceļā uz panākumiem, bet arī izveidot noderīgu kontaktu loku.

#PanākumuSkolas programmas mērķi ir nodot jauniešiem vērtīgas pamatzināšanas ceļā uz panākumiem, to darot interesantā un aizraujošā veidā - tos iedvesmojot. Tieši tāpat var aprakstīt arī Cēsu semināra programmu, kur lektori palīdzēs gan ar praktiska rakstura padomiem, kā tikt pamanītam mūsdienu darba, tehnoloģiskajā un ekonomiskajā vidē, gan dalīsies pašu stāstos par mērķtiecību, veiksmēm un neveiksmēm.

Katram no Cēsu semināra lektoriem dzīves pieredze un panākumu atslēga ir pavisam atšķirīga, tomēr šie stāsti iedvesmo un varbūt sniegs atbildi uz kādu tieši Tev šobrīd aktuālu jautājumu.

Piemēram, “Draugiem Goup” runasvīrs un raidījumu vadītājs Jānis Palkavnieks pastāstīs, kādas īpašības attīstīt sevī, lai efektīvi un ātri integrētos jaunajos biznesa vides apstākļos un kā trenēt socializēšanās prasmes un spējas izvērtēt savas idejas.

Hip-hopa mākslinieks Arvis Reiks stāstīs aizraujošo stāstu par “Olu” atbrīvošanos no priekšnieka.

Jānis Jansons, kurš pārvērtis savu bērnības hobiju – snovbordu, biznesā, izveidojot kompāniju ’’Baltic Snowpark Agency´´ un sniedzot savus pakalpojumus visā pasaulē, zinās, kā uzsākt biznesu bez resursiem.

Savukārt ideju ģenerators Jānis Sildniks Tev pastāstīs, kā huligānisms internetā var pārvērsties darbā un kāpēc šķietami muļķīgas idejas ir vērts realizēt.

#PanākumuSkola ir jauna Coca-Cola HBC uzsākta iniciatīva visās uzņēmuma pārstāvētajās valstīs, lai sniegtu atbalstu jauniem cilvēkiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Programma ir izstrādāta, lai veicinātu jauniešu iespējas sasniegt karjeras mērķus un ambīcijas, turklāt darot to viņiem saistošā veidā – informāciju lielākoties nodrošinot tiešsaistē. #PanākumuSkola ir Coca-Cola HBC Latvija un Latvijas Darba devēju konfederācijas kopprojekts, kas Latvijā ar atvērto lekciju semināru Rīgā uzsākās 2017. gada maijā. 

Dalībai seminārā aicinām reģistrēties ŠEIT.

Ierašanās un reģistrēšanās seminārā no plkst.17.45.

Papildus informācijai:
Coca-Cola HBC Latvija
Sabiedrisko attiecību konsultante
Elīna Korba
E-pasts: elina.korba@komunikacijas.lv
Tel.: 20003328

Publicēšanas datums: 2017. gada 14. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt