A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » "Sīkumtirgus" lietotu mantu andelēšana Cēsīs

"Sīkumtirgus" lietotu mantu andelēšana Cēsīs

Sestdien, 23.maijā, Cēsu vecajā tirgus paviljonā Valmieras ielā 2 no plkst.10.00 līdz plkst.15.00 jau ceturto reizi noritēs krāmu tirdziņš, turpinot iedibināto tradīciju un aicinot piedalīties neierobežota vecuma tirgotājus un pircējus, kas vēlas atbrīvoties no liekajām mantām skapjos, bēniņos, plauktos, kā arī atrast sev kaut ko ārkārtīgi nepieciešamu raibajā piedāvājumā.

Iepriekšējā Sīkumtirgū aprīlī, piedaloties gandrīz 30 tirgotājiem, sevi pazaudēt un laimīgā kārā atrast varēja starp dažādām spēļmantām un senatnīgām lietām (veciem pulksteņiem, foto aparātiem, galda piederumiem), apģērbiem, grāmatām, traukiem, rokdarbiem, bižutēriju, mājsaimniecības piederumiem, kā arī mājās gatavotiem neparastiem cepumiem un biezpienmaizi. Tirgojās gan dalībnieki, kas jau iepriekš piedalījušies, gan arī jauni entuziasti. Ar katru reizi piesaistot arvien vairāk un vairāk interesentu, nopietnus kungus, omītes ābelē, ģimenes, draugus, tiek piepildīts kārotais mērķis – kopīgs, draudzīgs pasākums, kur neesam viens otram svešinieki, bet kādas vienota tēmas un kopienas radītāji un piekritēji.

Liela panākumu atslēga ir dažādība piedāvājumā, tāpēc katram tirgotājam, šķirojot līdzi ņemamās lietas, ieskām izvēlēties pa kripatiņai no visa, lai kaut ko sev piemērotu var atrast gan matemātiķis smokingā, gan skolnieks un, krāsas vai otas aptrūcies, mākslinieks.

Tāpat kā iepriekšējā reizē, pircējiem būs pieejama laikotava, un par pozitīvu mūziku, kafijas krūzīti, kārdinošu našķi un patīkamu atmosfēru rūpēsies mākslas telpa Mala.

Un atceramies - kas vienam sīkums, otram zelts!

Vairāk informācijas un pieteikšanās līdz 21.maijam: zvanot 26101945 vai rakstot sikumtirgus@gmail.com, kā arī  facebook.com/tirguscesis

Ierašanās, iekārtošanās un preču izkārtošana sākot no plkst. 9.00.
Tirdzniecības vieta 5 eiro.

Idejas autori – Kristīne Auniņa, Alberto Di Gennaro.
Informāciju sagatavoja Kristīne Auniņa, e-pasts: knipsis@kristineaunina.lv

Publicēšanas datums: 2015. gada 8. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt