A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » 11. Kasešu nakts

11. Kasešu nakts

Sestdien,14.jūlijā, plkst.20.00 mākslas telpā Mala notiks jau 11. Kasešu nakts pasākums. Kā ierasts, pasākumā visdažādāko stilu mūziku žokeji atskaņos no kasešu magnetofoniem. Līdzīgi kā iepriekšējos pasākumos arī šoreiz Kasešu naktī piedalīsies vairāki īpašie viesi.

Viens no tiem KŽ Delfīns. Zem šī pseidonīma slēpjas Ogres multimāksliniece Alise Stefanoviča. Viņa plašāk pazīstama ar savu elektropopa projektu Podruga, kurš savu darbību pirms dažiem gadiem sāka Cēsīs. Tāpat Alise Stefanoviča zem pseidonīma Alise Esila uzstājas, kā dīdžejs. Ar savu techno un electro mūzikas kolekciju viņa viesojusies vairāku Eiropas valstu klubos, kā arī Izraēlā. Šoreiz Alise klausītājiem piedāvās iepazīties ar savu kasešu mūzikas izlasi, kuru viņa sagatavojusi speciāli „Kasešu nakts” pasākumam.

Otrs pasākuma īpašais viesis būs %20. Zem šī neparastā pseidonīma slēpjas mākslinieks, kasešu izdevniecības „No sex just talk” īpašnieks un mākslas galerijas „427” līdzīpašnieks Kaspars Groševs no Rīgas. Viņš ir labi zināms elektroniskās mūzikas aprindās, jo ne tikai izdod, bet arī pats rada savu elektronisko mūziku. Kaspars Groševs ir viens no pirmajiem mūsdienu Latvijas kasešu žokejiem. Kasešu nakts apmeklētājiem būs nebijusi iespēja iepazīties ar Kaspara Groševa mūzikas izlasi.

Kasešu naktī piedalīsies arī pasākuma ilggadīgie rezidenti – kasešu žokeju apvienība „Zeme – Gaiss”, kuras sastāvā ietilpst skaņu režisors Andrejs Matvejs un gleznotājs Armands Kanaviņš. Pasākumā piedalīsies arī kasešu žokejs Raimonds Mežaks. Par „Kasešu nakts” vizuālo noformējumu rūpēsies multimāksliniece Diana Lelis no Rīgas un video žokejs Ģirts Užāns no Cēsīm.

Informāciju sagatavoja Raimonds Mežaks
Tālrunis: 29639946
E-pasts: raimonds.mezaks@gmail.com
Twitter: @raimondsmezaks

Publicēšanas datums: 2018. gada 6. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt