A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » 12 brīnumainie kvadrāti jeb zīmējumi, kas dziedina

12 brīnumainie kvadrāti jeb zīmējumi, kas dziedina

Pirmdien, 3.decembri, plkst.17.30 Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas Pieaugušo izglītības centrā būs iespēja Ingas Lukašinskas vadībā apgūt jaunu metodi sevis izzināšanai “12 brīnumainie kvadrāti jeb zīmējumi, kas dziedina”.

12  kvadrātu metodes autors, kazahu mākslinieks B.Talkambajevs, ir pārliecinājies, ka brīnumainā veidā kvadrātu zīmēšanas laikā cilvēku dzīvēs ienāk jaunas idejas un notikumi. Notiek atbrīvošanās no veciem ieradumiem un uzskatiem, kuri  ierobežo. Notiek sastapšanās ar situācijām, kuras liek rīkoties, domāt un reaģēt citādi kā līdz šim.
Novērojumi rāda, ka spontānā zīmēšana palīdz ne tikai uzlabot fizisko un emocionālo veselību, bet arī palīdz attīstīt brīvu radošu domāšanu, atklāt savas spējas un talantus. 

Metode palīdz iegūt iekšējo brīvību, atbrīvot ķermenī iestrēgušo informāciju. Tā ir iespēja, drošā, kvalitatīvā un saudzīgā veidā atbrīvoties no šķēršļiem, ierobežojošām pārliecībām, kas traucē virzīties pretī veiksmei. 

12 kvadrātu metode ir ļoti vienkārši apgūstama un realizējama, tāpēc ikvienam pieejama, bet pagaidām Latvijā maz pazīstama mākslas terapijas metode. Tā balstīta senās zināšanās, tsk. Leonardo da Vinči mantojumā. Jums būs nepieciešamas tikai krāsainas gēla pildspalvas un A4 formāta rūtiņu lapa, lai izmēģinātu šo aizraujošo tehniku!
Publicēšanas datums: 2018. gada 23. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt