A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Āda / Ģertrūdes ielas teātris

Āda / Ģertrūdes ielas teātris

Piektdien, 16.janvārī, plkst.18.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks Ģertrūdes ielas teātra izrāde "Āda".

Izrāde Āda ir dzejnieces un dramaturģes Ingas Gailes oriģināllugas pirmiestudējumu Andreja Jarovoja režijā, kas jau izpelnījies gan skatītāju, gan profesionāļu atzinību.

Teātra kritiķe Zane Radzobe laikrakstā Diena par izrādi saka: "A. Jarovojs Ādu nopulējis līdz perfekcijai. Pievienojiet mazliet dzejas brīnuma, kas ieskanas iestudējumā, un saprotams - izrāde kā tāds smalks pulkstentiņš tikšķ sirds ritmā." Savukārt dramaturģe Inga Ābele intervijā Latvijas avīzei atzīst: "Nupat biju Ģertrūdes ielas teātrī, kur Andrejs Jarovojs iestudējis Ingas Gailes lugu Āda. Man ļoti patika, ka tas ir tik dzīvs veidojums, dzīvs temats, kas var vērsties tieši pie skatītāja."

„Ādams un Ieva atrod sevi viens otra acīs, un uz brīdi pilsētas dzīvoklī sazaļo zāle un krūmi. Viņiem nav vajadzīga nošķirta miesa un gars, tas ir viens uz abiem. Tad Viņš vienu vakaru atnāk tā pavēlāk, piedzēries, gaisā stiepjas Lilitas vai Lillijas vai Kādasnutur ēna un nabaga Ieva pazaudē identitāti, ko Ādams tikai uz pāris stundām aiznesis līdzi uz bāru.”
/Marta Krivade/

Režisors: Andrejs Jarovojs
Teksta autore: Inga Gaile
Aktieri: Ivars Krasts, Anta Aizupe
Izrādes māksliniece: Ieva Veita

Publicēšanas datums: 2015. gada 5. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt