A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Adventa ieskaņas koncerts "Ceļojums lūgšanā"

Adventa ieskaņas koncerts "Ceļojums lūgšanā"

Sestdien, 2.decembrī, plkst.18.00 Cēsu Sv.Jāņa baznīcā notiks Adventa ieskaņas koncerts "Ceļojums lūgšanā".

Koncerta programmu veidojusi jauniešu muzikālā apvienība "Cum laudem Deo” (no latīņu val. - brīdis, kad slavēt Dievu). Tas būs stāsts, ko caurvīs skaistākās Ziemassvētku dziesmas un instrumentāli skaņdarbi jaunā skanējumā.

Mūzikā savīsies klasiskais un džeza vokāls, klavieru, ērģeļu, vijoles, flautas un saksofona skanējums.

Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Ansambļa "Cum laudem Deo’’ dalībnieki:
Ričards Bušs - skaņu sistēma. Nāk no Valkas. Mācījies Valkā, Rīgā un Valmierā. Šobrīd iegūst BA grādu Vidzemes Augstskolā. Grupā "Cum laudem Deo" ir "cilvēks skaņa". Apskaņošanu veic ar tehnikas palīdzību un bez tās, pilnveidojot to, kas grupas dalībniekiem paslīd garām. Aizraujas ar mūziku un sportu.

Evelīna Kalniņa - vokāls, nāk no Rīgas. Dziedāt sāka Aijas Kukules Mūzikas studijā "Omnes". Šobrīd mācās RDKS Mūziklu aktieros. Grupā "Cum laudem Deo" ir "cilvēks pārsteigums", jo nebeidz pārsteigt grupas dalībniekus un klausītājus ar jauniem sava muzikālā talanta apliecinājumiem.

Madara Kalniņa - klavieres, ērģeles, vokāls. Nāk no Smiltenes. Cēsu Mūzikas vidusskolā apguva klavierspēli un ērģeļspēli, izglītību turpināja JVLMA, papildinot ar pedagoģiju. Grupā "Cum laudem Deo" ir "cilvēks stabilitāte". Ja viss bruks un juks, Madara visu izdarīs gan uz skatuves, gan ārpus tās. Šobrīd strādā Jaunmārupes Mūzikas un Mākslas skolā, veidojot jauno mūziķu paaudzi.

Liene Vējiņa - vokāls, nāk no Smiltenes. J. Mediņa Mūzikas vidusskolā apguva vokālo dziedāšanu, ko turpināja JVLMA. Šobrīdi aktīvi darbojas Operetes fondā un LNO korī. Grupā "Cum laudem Deo" ir "cilvēks spēks". Ar spēku sevī mobilizē grupas dalībniekus un spēku balsī aizrauj klausītājus.

Uva Kalniņa - pūšaminstrumenti, nāk no Siguldas. Apguvusi flautas spēli un Cēsu Mūzikas vidusskolā. saksofona spēli. JVLMA apguva pūt. orķestra diriģēšanu, šobrīd pilnveido obojas spēli. Grupā "Cum laudem Deo" ir "cilvēks orķestris". Apgūst katru jaunu instrumentu ar pieaugošu prieka un izaicinājuma izjūtu.

Daira Jansone - vokāls, vijole, klavieres, nāk no Jēkabpils. J. Mediņa Mūzikas vidusskolā mācījās kordiriģēšanu, JVLMA apguva mūzikas pedagoģiju. Grupā "Cum laudem Deo" ir "cilvēks koris", spēj izpildīt dažādus žanrus un papildināt dažādus mūziķu sastāvus. Kā darbu uztver kori, kā hobiju vijoles spēli.

Publicēšanas datums: 2017. gada 29. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt