A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ģimenes diena Cēsīs

Ģimenes diena Cēsīs

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām un Cēsu novada pašvaldību jau desmito gadu organizē Ģimenes dienu Cēsīs.
 
Iepriekšējos deviņos gados vecāki un vecvecāki kopā ar bērniem iepazina gan Bērnu tiesību taku, gan Cēsu novadā nozīmīgus objektus (skolas, kultūras iestādes, bankas u.c.). Šo gadu laikā Ģimenes dienu pasākumi ir notikuši gan vienas, gan arī vairākas dienas garumā. Šogad, 15.maijā, ar aktivitātēm pilsētā un Cēsu pils parkā jau desmito reizi norisināsies Ģimenes diena Cēsīs.
 
Bērni un jaunieši daudz brīvā laika pavada pie datora vai viedtālruņa un arvien mazāk izvēlas nodarbības svaigā gaisā, tādēļ šogad, kā jau katru gadu, aicinām vecākus kopā ar bērniem doties ārā un aktīvi iesaistīties radošajās darbnīcās, pārbaudīt savus spēkus un veiklību sporta aktivitātēs, vai gluži pretēji, atklāt sevī apslēptus talantus, izmēģinot dažādu instrumentu spēli vai ļaujoties krāsu vilinājumam.
 
Redzot to, ka ar katru gadu dalībnieku skaits šajos svētkos tikai pieaug, un domājot par to, lai visiem būtu ērtāk un interesantāk, šī gada aktivitāšu lielāko daļu, un svētku koncertu plānots organizēt Cēsu Pils parkā, taču starts Pastaigu maršrutam tiks dots plkst.16.00 Cēsu Sociālajā dienestā, Bērzaines ielā 18.
 
MARŠRUTA KARTE 1
MARŠRUTA KARTE 2


Kā jau ierasts, arī šogad katrai ģimenei būs iespēja saņemt Cēsu novada Ģimenes pasi un piedalīties ģimeni saliedējošās spēlēs un aktivitātēs. Pasākumā aicinām piedalīties vecākus kopā ar bērniem. Arī šogad aicinām vecākus veidot noformējumus mazuļu ratiņiem un plkst.19.00 doties kopīgā Bērnu ratiņu parādē, kuru vērtēs kompetenta žūrija, bet par pārsteigumu balvām rūpēsies pasākuma atbalstītāji.

Lai ikviens - gan bērns, gan vecāks - izbaudītu Ģimenes dienas svētkus, pasākuma programmā esam ieplānojuši pasākumus bērniem, tētiem un mammām.
 
Aicinām Cēsu novada darba devējus 15.maijā, atbalstot darbiniekus, uzdāvināt viņiem brīvu pēcpusdienu, lai kopā ar ģimeni un bērniem piedalītos Ģimenes dienai veltītajos pasākumos!
 
Lai svētki izdotos, aicinām pieteikties arī uzņēmējus, uzņēmumus un vienkārši labus cilvēkus, kuri būtu gatavi iesaistīties pasākuma atbalstīšanā un organizēšanā! Atbalsts varētu būt gan finansiāls - pasākuma nodrošināšanai, gan kāds gardums un dāvanas svētku dalībniekiem, gan arī pasākuma tehniskais nodrošinājums.
 
 
Prieks bērnu acīs ir prieks mūsu sirdīs!
Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstību speciāliste


Publicēšanas datums: 2018. gada 19. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt