A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Akustiskā ziemas koncertprogramma "Es piederu Tev - Tu man"

Akustiskā ziemas koncertprogramma "Es piederu Tev - Tu man"

Trešdien, 13.decembrī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks mūzikas grupas Galaktika koncerts akustiskajā ziemas koncertprogrammā „Es piederu tev - Tu man”.

No pirmās Adventes, 3.decembra, līdz pat Ziemassvētkiem, Latvijas pilsētās izskanēs sirsnīga Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu pilna koncertprogramma "Es piederu tev - Tu man".

Izpildītāju sastāvā Normunds Zušs, Ingars Puncuļs, Ingrīda Balode, Ieva Grēvele, Vadims Miļeščenkovs un Vitolds Gorņevs.

Koncerta galvenā ideja ir bez lieka skaļuma un trokšņa, kaut uz brīdi klausītājiem dāvāt to sirds siltumu un mieru, kas mūs pārņem, laužoties cauri garajām ziemas naktīm pretī jaunai gaismai, pretī jaunai cerībai, pretī brīnumam.  Muzikālais materiāls ir akustisks (klavieres, ģitāra, flauta, perkusijas un balsis), kas vēl vairāk radīs siltuma un gaišuma sajūtu.

Koncertprogramma ir loti daudzpusīga, sākot no akadēmiskās klasikas līdz pat mūsdienu popmūzikai. Koncertā skanēs arī grupas Galaktika dziesmas, kuru autors ir Normunds Zušs ("Kad mazā sirsniņa lūdz", "Es piederu Tev - Tu man" u.c.), kā citu komponistu un autoru dziesmas un skaņdarbi - Fr. Grubers, Fr. Šūberts, R.S.Wills,T. Kleins, M.Freimanis, J.Lūsēns u.c.

Biļetes cena: 6-8 EUR
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasē

Publicēšanas datums: 2017. gada 14. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt