A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Amigo Dzintara dziesmu vasaras tūres koncerts un balle

Amigo Dzintara dziesmu vasaras tūres koncerts un balle

Sestdien, 15.augustā, plkst.19.00 Cēsu Pils parka estrādē notiks Amigo Dzintara dziesmu vasaras tūres koncerts un balle.

Amigo aizsāktā Dzintara dziesmu aptauja norisinās otro sezonu un ir kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem šlāgermūzikas pasākumiem Latvijā. Tāpēc šogad aptaujas finālisti dosies pie saviem klausītājiem visā Latvijā, tā īstenojot Amigo Dzintara dziesmu misiju – padarīt skaistākās melodijas pieejamas ikvienam. Amigo Dzintara dziesmu aptaujas vasaras tūres pasākumos šlāgermūzikas cienītāji aicināti gan dziedāt līdzi, gan no sirds izdejoties!

Koncertā Cēsu estrādē uzstāsies Edvīns Bauers „Liepavots”, Dobeles zemessargi, Harijs Joniškāns un grupa „Kantoris 04”, „Klaidonis”, māsas Legzdiņas, Rikardions, „Baltie lāči”, „Laimas muzykanti”. Nakts zaļumballē – dejas kopā ar grupām „Klaidonis” un „Baltie lāči” .

“Šis gads Amigo Dzintara dziesmām būs īpašs, jo pirmo reizi dosimies ārpus radio un TV studijas tuvāk saviem skatītājiem un klausītājiem. Šlāgerdziesma tā pa īstam skan tikai tad, ja tai līdzi dzied katrs, kas ir klāt un kam līksma sirds. Aicinām ikvienu pievienoties! Nāciet visa ģimene un esiet kopā ar saviem mīļajiem, jo skaistas dziesmas, tāpat kā sirsnīgas sarunas, tuvina. Amigo saviem klientiem sarūpējis īpašu piedāvājumu – 30% atlaidi uz visiem Amigo Dzintara dziesmu koncertiem,” aicina Amigo vadītājs Artūrs Freimanis.

Koncertu vadīs iemīļotie TV un radio raidījumu vadītāji – Velga Vītola un Juris Hiršs.

Pirmās 500 biļetes maksā tikai 5 eiro, vēlāk 7 eiro un pasākuma dienā 10 eiro.
Aicinām biļetes iegādāties laicīgi, tas ir lētāk un izdevīgāk. Vairāk informācijas www.bilesuparadize.lv

Koncertu atbalsta Cēsu novada pašvaldība un p/a Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs.

Producents
Sandis Mohovikovs
Tālr. 29131458

Publicēšanas datums: 2015. gada 2. jūnijs  

Komentāri

Aldis Rudzītis 2015-06-24 16:15:42 Kārtējais analfabētisma vai sabiedrības mānīšanas paraugs. Redzams, ka Mūzikas akadēmijā vai konservatorijā muzikantiem nav mācīts kādai mūzikai jāskan pasākumā kas saucas balle, bet kāda skan zaļumballē, ballītē, utt.. Otrs. Kultūras uz izklaides dzīvi vajadzētu organizēt cilvēkiem kuri beiguši Kultūras akadēmiju, nevis agrāko kolhozu dārzniekiem, tas viens. Ja producents, Cēsu novada pašvaldības par kultūras dzīvi atbildīgā persona un Tūrisma centra darbinieki mācījušies Kultūras akadēmijā, tad redzams, ka arī viņiem nav skaidrs ko nozīmē balle, bet ko nozīmē zaļumballe. Ja tomēr tas ir augstskolās mācīts, tad zaļumballes saukšana par balli ir klasificējama kā blēdīšanās.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt