A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ainas Poišas izrāde - šovs "Padomi precētiem pāriem"

Ainas Poišas izrāde - šovs "Padomi precētiem pāriem"

Sestdien, 14.februārī, plkst.17.00 CATA Kultūras namā notiks izrāde - šovs ar Ainu Poišu "Padomi precētiem pāriem"

Februārī un martā turnejā pa Latviju dosies aizraujoša komēdija „Padomi precētiem pāriem”. Iestudējuma režisore Dita Balčus izrādē apvienojusi divas tēmas – laulības krīzi un televīzijas glorificēto spēku.

Izrāde veidota pēc populārā itāļu satīrista un dramaturga, Nobela prēmijas laureāta Dario Fo un viņa sievas, aktrises un sabiedriskās darbinieces Frankas Ramē kopīgi sarakstītās lugas motīviem par pāri, kas nodzīvojis laulībā 18 gadus un nu, pēc vīra iniciatīvas, sāk eksperimentēt ar “brīvajām” attiecībām. Asprātīgos dialogos un itāliskās kaislībās pāris izdzīvo savas laulības dzīves ainas TV realitātes šovā, kuru vada šarmanta un pieredzējusi laulības dzīves eksperte. Izrādi caurstrāvo gan greizsirdības radīta ekspresija, gan labs humors un populāra itāliešu mūzika.

Kā izrādē teiks laulības krīzes skartā Antonija, „televīzija sniedz 28 idiotiskus padomus 3 sekunžu laikā”. Sarunu šova forma izrādei izraudzīta ar mērķi ironizēt par glorificēto televīzijas spēku un palīdzīgās rokas sindromu. Lai kodi darbotos vēl precīzāk, Dita Balčus aktierdarbus uzticējusi veikt trim, ar televīziju un teātri cieši saistītiem cilvēkiem, kuri pazīst televīziju un teātri no „iekšpuses”. Izrādē – šovā piedalās populārā televīzijas „balss”, filmu un teātra aktrise Zane Burnicka (Antonija), TV raidījumu vadītājs, scenārists, režisors, ka arī teātra dramaturgs, topošais teātra aktieris un režisors Kārlis Anitens (Luidži), un psihoterapeite, „Ainas šova” vadītāja, viņa arī diplomēta teātra režisore - Aina Poiša (TV šova vadītāja).

Režisore Dita Balčus
Scenogrāfs Kārlis Anitens
Kostīmu māksliniece Šeila

Izrāde„Padomi precētiem pāriem” iekļauta teātra kluba „Austrumu robeža” repertuārā. Pirmizrāde notika 2013.gada 26. novembrī. Pirmajā sezonā tā tika izrādīta 43 reizes, kļūstot par spēlētāko izrādi Latvijā 2013./2014. gada sezonā.

Biļetes cena: 5-7 EUR
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs

Publicēšanas datums: 2015. gada 19. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt