A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Baleta gala - no klasikas līdz mūsdienām

Baleta gala - no klasikas līdz mūsdienām

Piektdien, 19.maijā, plkst.19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks baleta izrāde " No klasikas līdz mūsdienām".

Baleta izrādi piedāvā Igaunijas Vanemuines teātra baleta trupa un tā būs kaimiņzemes mākslinieku pirmā viesošanās koncertzālē “Cēsis”!

Koncerta programmā iekļauti divi atšķirīgi dejas izteiksmes veidi. Pirmajā daļā redzēsim baleta izrādi “Solis gaismā”, kurā solisti, dejojot stepu, uzburs dzirkstošu un jautru atmosfēru. Savukārt otrajā daļā baudīsim klasisko baletu skaistākos solo un dueta numurus.

Solis gaismā

"Šajā uzvedumā redzēsiet deju, kas, manuprāt, mūsdienās sāk iet zudībā. Savulaik Freds Astērs dziedāja, dejoja, bet auditorija vienkārši baudīja stilu, eleganci, talantu un emocijas, ko viņiem dāvāja šis lieliskais mākslinieks. Viņš izklaidēja, un tas bija tieši tas, kas nepieciešams. Tāpēc, ja, ja jums patīk dzīvā mūzika, vai iespējams nekad dzīvē vēl neesat redzējuši stepa dejotāju uzstāšanos, tad nāciet, atslābinieties un baudiet dejas vienkāršību," par uzvedumu "Solis gaismā" stāsta tā režisors un horeogrāfs Metjū Džordans.

Režisors, horeogrāfs: Metjū Džordans

Mūzikas komponisti un izpildītāji:  Benjamin Kyprianos, Lawrence Massie

Solisti:
Georgia Toni Giboin, Raminta Rudžionyte, Lawrence Massie, Laura Quin, Benjamin Kyprianos, Gus Upchucrh, Gerardo Avelar, Matthew Jordan

Baleta Gala

Izrādes otrajā daļā skatītāji varēs baudīt klasiskā baleta solo numurus un duetus, kas ieturēti spāniskās "Dona Kihota" noskaņās.

Solisti:
Tarasina Masi, Maria Engel, Laura Quin, Darli Jakovlev, Merilin Mutli, Alex Drew, Alain Divoux, Gus Upchurch, Lawernce Massie, Gerardo Avelar.

*Pasākums nav paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

Publicēšanas datums: 2017. gada 8. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt