A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Baleta zvaigžņu Galā koncerts

Baleta zvaigžņu Galā koncerts

Sestdien, 21.novembrī, plkst.19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks baleta zvaigžņu Galā koncerts.

Organizators: Kompānija WORLDSTARS, ilgums 2h
Izbaudiet pasaules baleta svētkus!

Par kompāniju:
Kompānija "WORLDSTARS", kuru 2010. gadā nodibināja Olga Azizova, ir baleta zvaigžņu galā koncertu organizētāja. Ar lieliem panākumiem koncerti notiek Zviedrijā, Igaunijā un Latvijā, tai skaitā viens no svarīgākajiem kultūras notikumiem pasaulē – "Etoile Ballet Gala". Galā koncertos piedalās izcili dejotāji, kuri uzstājās uz prestižākajiem Eiropas, ASV un Āzijas baleta skatuvēm, kā arī viņi ir modes žurnālu, baleta festivālu un zīmolu sejas no Parīzes Grand Opera, Belģijas Karaliskā baleta, Dānijas Karaliskā baleta, Anglijas Nacionālā baleta, Prāgas baleta, Tokio baleta, Ungārijas Nacionālā baleta, Birmingēmas Karaliskā baleta, Polijas Nacionālā baleta un citiem slaveniem teātriem. Kompānijas "WORLDSTARS" galvenais mērķis – sarūpēt skatītājiem iespēju redzēt augstākā līmeņa baletu pasaules zvaigžņu sniegumā.

Programma:
21. novembrī skatītāji varēs redzēt slavenos pas de deux no leģendārajiem baletiem "Gulbju ezers", "Korsārs", "Satanilla", "Silfīda", "Esmeralda" un citiem baletiem pasaules labāko baleta mākslinieku izpildījumā, kuru vidū -

Momoko Hirata – Starptautiskā baleta konkursa "Prix de Lausanne" prēmijas laureāte. Beigusi Londonas Karaliskā baleta skolu. Strādāja Barselonas baletā. Birmingēmas Karaliskā baleta prima-balerīna. Viņas repertuārā ir vadošas lomas leģendāro horeogrāfu Dž. Balančīna, K. Makmilana, F. Aštona baletos.

Ulvi Azizovs – Rūdolfa Nurijeva XVI Starptautiskā baleta festivāla prēmijas "Par ieguldījumu baleta mākslas attīstībā un augsto profesionālās meistarības līmeni" ieguvējs, kā arī īpašās XVIII Starptautiskā pasaules baleta zvaigžņu galā koncerta Budapeštā prēmijas laureāts. Ulvi Azizovs uzstājās kā vieszvaigzne Francijā, Itālijā, Grieķijā, Somijā, Ungārijā, Latvijā, Luksemburgā, Čehijā un citās valstīs.

Kristina Pazara – Starptautiskā baleta konkursa Vīnē, kā arī Rūdolfa Nurijeva Starptautiskā baleta konkursa īpašās balvas ieguvēja. Beigusi Ungārijas Deju akadēmiju. Strādāja Štutgartes baletā. Piedalījās daudzos galā koncertos un festivālos Vācijā, Kanādā, Somijā, Indonēzijā, Luksemburgā, Latvijā, Igaunijā un citās valstīs.

Levente Bajari – "Harangozo Award", "EuroPAS" un "Talentum Artistic Award" prēmijas ieguvējs. Beidzis Ungārijas Deju akadēmiju. Ungārijas Nacionālā baleta premjers. Piedalījās daudzos galā koncertos un festivālos Kanādā, Slovākijā, Ungārijā, Latvijā, Igaunijā un citās valstīs.

Sofija Mentegjaga – beigusi baleta skolu Argentīnā, Buenosairesā. Strādāja Santjago baletā un teātrī "Kolon". Beļģijas Karaliskā baleta prima-balerīna. Balerīnas repertuārā ir vadošas lomas leģendāro horeogrāfu Dž. Robbinsa, K. Makmilana, Dž. Balančīna I. Kiliāna baletos.

Dāvids Džonatans –Starptautiskā horeogrāfijas konkursa Austrālijā un Somijā īpašas balvas ieguvējs. Strādāja Austrālijas baletā. Beļģijas Karaliskā baleta solists. Piedalījās daudzos galā koncertos un festivālos Vācijā, ASV, Serbijā un citās valstīs. Viņa repertuārā ir vadošas lomas baletā "Bajadēra", "Riekstkodis", "Dons Kihots" un citos baletos.

Mākslinieciskā vadītāja Olga Azizova ir pārliecināta, ka "Baleta zvaigžņu galā koncerts" neapšaubāmi kļūs par ievērojamu kultūras notikumu un mākslas svētkiem. Pasaules baleta zvaigznes, kas uzstāsies Cēsīs 21. novembrī, ir spīdējušas uz labākajām Anglijas, Beļģijas, Francijas, Ungārijas un citu valstu teātra skatuvēm, un mēs esam laimīgi, ka visi šie dejotāji pulcēsies vienuviet galā koncertā. Ikviens dejotājs, kurš iznāks uz Vidzemes koncertzāles "Cēsis" skatuves, atradīs ceļu uz katra skatītāja sirdi, jo balets tas ir daudz kas vairāk par parastu deju. Tā ir īpaša dzīve. Tajā ir viss – skaistums, harmonija, kaislības, izteiksmīgums. Balets tā ir tiekšanās uz skaistuma ideāliem, tā ir iespēja caur deju iedvesmot cilvēku. Apmeklējiet "Baleta zvaigžņu galā koncertu" un baudiet to, uz ilgu laiku sirdī saglabājot vakara atmosfēru!

Oficiālā mājaslapa: www.etoileballetgala.com

Biļetes: Vidzemes koncertzāles "Cēsis" kasē, "Biļešu paradīzes" tīklā un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/7117

Publicēšanas datums: 2015. gada 29. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt