A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Biodanza atvērtā nodarbība “Dejot pretim veselībai”

Biodanza atvērtā nodarbība “Dejot pretim veselībai”

Ceturtdien, 19.aprīlī, plkst 18.30 aicinām cēsiniekus uz atvērto Biodanza nodarbību “Dejot pretim veselībai”, kas notiks Betas namā.

Nodarbība notiks Latvijas Biodanza skolotāju asociācijas un Baltijas Biodanza skolas organizētās Biodanza nedēļas ietvaros, kad no 16. līdz 21.aprīlim atvērtās nodarbības notiks Rīgā un 11 Latvijas pilsētās.

BIODANZA ("bio" - dzīve, "danza" - deja, jēgpilna kustība) ir personības attīstības metode, kuras aizsākums ir 20.gs 60.gados Dienvidamerikā. Lai arī Biodanza metodei ir daudzi terapeitiski aspekti, tās izveidotājs psihoterapeits, antropologs un mākslinieks Rolando Toro (1924-2010) uzskatīja, ka tās galvenais mērķis ir savienot cilvēkus ar dzīvi.

19.aprīlis ir šīs metodes idejas autora dzimšanas diena. Daudzās pasaules valstīs ik gadu notiek dažādi cilvēkus vienojoši pasākumi, lai ar pateicību pieminētu Rolando Toro par Biodanza metodes radīšanu un attīstīšanu visa mūža garumā.

Šī metode ir piemērota pieaugušajiem ar jebkādu fiziskās sagatavotības līmeni. Dejot prasme un priekšzināšanas nav nepieciešamas. Ja proti staigāt, tu spēj arī dejot!

Veselīga un laimīga dzīve sākas katrā no mums - nāc un pievienojies!

Dejosim ērtā apģērbā, kas ļauj brīvi kustēties, un plikām pēdām vai neslīdošās zeķītēs. Līdzi vēlams ūdens, ko nodarbības laikā padzerties. Nodarbības ilgums  ~1,5 h. Nodarbību sāksim ar teorētisko daļu (~30 min), kurā dalībnieki tiks iepazīstināti ar metodi un tās ietekmi uz veselību.

PIRMĀ IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBA - BEZMAKSAS!

Cēsīs nodarbību vada Antra Krūmiņa-Jansone un Anitra Ambrose.

Nodarbības norises vieta – Betas nams Palasta ielā 15 (2. stāvs).

Pieteikšanās uz nodarbību un vairāk informācijas: 26411146 (Antra) vai 29828848 (Anitra), vai pa e-pastu tratra.biodanza@gmail.com.

Vairāk informācijas par akciju un par metodi – www.biodanzalatvia.lv

Publicēšanas datums: 2018. gada 13. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt