A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » ČELLO CĒSIS / Solista maiņa koncertā "Klasiskās mūzikas rokzvaigzne Džovanni Solima"

ČELLO CĒSIS / Solista maiņa koncertā "Klasiskās mūzikas rokzvaigzne Džovanni Solima"

Pēkšņas mūziķa veselības stāvokļa pasliktināšanās dēļ diemžēl festivāla lielkoncertā 15.septembrī plkst.19.00 koncertzālē "Cēsis" nedzirdēsim iepriekš izziņoto īpašo viesi - ekstravaganto komponistu un čellistu Džovanni Solimu.  

Kopā ar Lietuvas Nacionālo simfonisko orķestri Modesta Pitrena vadībā viņa radītos skaņdarbus baudīsim paša Solimas izraudzītā un ieteiktā čellista Nareka Hakhnazarjana izpildījumā.

Šī brīža uzlecošā čella zvaigzne Nareks Hakhnazarjans ir prestižā Starptautiskā Čaikovska konkursa Zelta medaļas ieguvējs.  Čellists studējis pie viena no dižākajiem čellistiem pasaulē Mstislava Rostropoviča, koncertējis kopā ar pasaules ievērojamākajiem orķestriem un viesojies nozīmīgākajos klasiskās mūzikas festivālos. Viņam velta epitetus “Žilbinoši spožs” (The Strad), “Vienkārši lielisks” (San Francisco Chronicle) un “Hakhnazarjana spēja pārvaldīt instrumentu ir kas patiesi īpašs” (LA Times).

Čello Cēsis lielkoncerta programmā klausītāji nemainīgi varēs baudīt Džovanni Solimas radītos skaņdarbus čellam un orķestrim.

Nareks Hakhnazarjans, čells/Armēnija

Ēriks Kiršfelds, čells

Lietuvas Simfoniskais orķestris

Diriģents Modests Pitrens

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos.

Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Itālijas vēstniecība Latvijā un Cēsu novada pašvaldība.

Publicēšanas datums: 2018. gada 21. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt