A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Cēsu pils Viduslaiku dienas „Bērnības zeme Livonija”

Cēsu pils Viduslaiku dienas „Bērnības zeme Livonija”

Šajā nedēļas nogalē, 30. un 31. jūlijā, Cēsu pilī norisināsies Viduslaiku dienas. Šogad pils ļaudis aicina atklāt, cik pārsteidzoša un daudzveidīga bija bērnība pirms 500 gadiem.

Divu dienu garumā mazi un lieli vēstures interesenti varēs iepazīties ar vairāk nekā 50 izglītojošām aktivitātēm. Kā bērni pavadīja brīvo laiku? Kādus pienākumus tiem uzticēja vecāki? Kā tolaik audzināja bērnus? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs spēļu meistari, viduslaiku skolmeistars un citi seno amatu un prasmju zinātāji. Ikvienam būs iespēja izmēģināt viduslaiku bērnu iecienītākās spēles, piedalīties radošajās darbnīcās, ielūkoties pils virtuves dārzā un vērot leļļu izrādi par Dunkas un Judītes piedzīvojumiem.

Kā katru gadu Viduslaiku dienās Latvijā grandiozākās pilsdrupas atdzīvosies patiesi viduslaicīgā rosībā – varenos pils mūrus pieskandinās viduslaiku mūzika, savas prasmes rādīs bruņinieki un lokšāvēji. Sajūti, izzini un piedzīvo viduslaikus īstā viduslaiku pilī!

Vairāk informācijas: http://viduslaikudienas.cesis.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 26. jūlijs  

Komentāri

Laima 2016-07-30 20:11:56 Paldies par "superīgo" attieksmi pie ieejas. Vēlējos izlasīt afišu kas stāv pie vārtiem, tikmēr vīrs pētīja cenas. Man tika teikts ka nedrīkstu iet iekšā, ko nemaz netaisījos darīt, atbildēju ka tikai afišu izlasīt vēlos. Man aiz muguras tika teikt :pieskati viņu lai neskrien iekšā:, es atvainojos bet esot sestajā grūtniecības mēnesī pat ātri paiet nevaru un kkās tāds man prātā nenāca. Turpinājumā tika pasaukts vīrietis lai stāv un ķer mani ja skrienu. Kaut kāds stulbums. Neskatoties uz to vel par mums tika teikts :"pieskati viņus, viņi izskatās skopi":. Ar tādu attieksmi tika zaudēti divi klienti. Paldies Cēsīm par "skaisto" pirmo iespaidu!!! Esmam šokā!!

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt