A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Cēsu teātra kamerizrādes “Vīrietis”

Cēsu teātra kamerizrādes “Vīrietis”

Cēsu teātris aicina uz kamerizrādi Z.Pamše “VĪRIETIS” Vidzemes koncertzāles “Cēsis” Kamerzālē 12.decembrī plkst.19.30; 14.decembrī plkst.14.00 un plkst.16.00.

Sieviete ir Venēra un vīrietis ir Marss…

“Visu varena un neaptverama ir mīlestības valsts, kurā mēs katrs esam kā zvaigzne ar savu starojumu un savu vienreizēju spožumu. Sieviete ir Venēra un vīrietis ir Marss…”

CĒSU TEĀTRIS aicina uz kamerizrādi Z.Pamše “VĪRIETIS” Vidzemes koncertzāles “Cēsis” Kamerzālē 2019.gada 24.novembrī plkst.14:00 un 16:00; 28.novembrī plkst. 19.30; 12.decembrī plkst. 19.30; 14.decembrī plkst. 14.00 un plkst.16.00. 

Ilgošanās, cerība un vēlme satikt viņu, liktenīgo, ir svarīga dzīves sastāvdaļa arī mūsdienu sievietēm. Un, ja tāds ir - vai viegli būt laimīgai?
Cēsu teātra aktieri izspēlēs mūslaiku traģikomēdiju vienā cēlienā, kurā atklās liktenīgā vīrieša meklēšanas noslēpumus, vienlaikus rosinot pārdomas par attiecību mežģīnēm starp vīrieti un sievieti.

Lugas autore Zane Pamše ir Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja, kā arī Piltenes amatierteātra vadītāja un režisore. Sarakstījusi vairākas lugas, kuras iestudētas amatierteātros gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Izrāde  iestudēta divos sastāvos.
Galvenajā – gaišreģes Margo lomā - Iveta Gabrāne vai Aija Baha-Velvele.
                                                          
Lomās: Lauma Daugiša vai Dace Lezdiņa, Inese Romka vai Margita Urbanoviča, Inuta Briede vai Laine Zālīte, Jana Kļaviņa vai Iveta Daiga, Kārlis Dambis vai Guntars Norbuts,
kā arī Laimdota Eliase, Ieva Rence, Ilze Jansone, Sanita Vagale, Normunds Bērziņš, Gusts Daugišs, Gints Eliass, Edvards Taurēns un citi Cēsu teātra aktieri

Režisore Edīte Siļķēna,
Režisores asistents, mūzikas autors Juris Krūze.
Scenogrāfija un tērpi Sandras Dikmanes un Rudītes Liepiņas pārziņā
Kustību konsultante Rita Lūriņa.
Izrādē  izmantotas Normunda Kažoka fotogrāfijas.

Ieeja 5 EUR, 3 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem. Biļetes Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās.

Publicēšanas datums: 2019. gada 19. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt