A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ceturtās Adventes nedēļas nogales pasākumi Cēsīs

Ceturtās Adventes nedēļas nogales pasākumi Cēsīs

Piektdien, 19.decembrī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks koncerts “Сeļojums uz Ziemassvētkiem”, kurā klausītāji varēs ne tikai doties muzikālā ceļojumā pāri visiem kontinentiem, baudot dažādu zemju skaistākos Ziemassvētku skaņdarbus, bet arī uzzināt to, kā Ziemassvētkus svin citviet pasaulē.  Plkst.20.00 un plkst.22.30 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” divus koncertus vienā vakarā aizvadīs viena no pēdējā laika izcilākajām latviešu grupām Instrumenti ar koncertu “Mēs tiksimies gaisā”.

Tad, sākot no plkst.21.00 Fonoklubā ikgadējās Latvijas PUNK/SKA svinības ar pašmāju flagmaņiem All Day Long un PND, kuri atkal piestāj Cēsīs - laba mūzika, pazīstamas dziesmas un sejas visas nakts garumā garantētas. Pirmo reizi grupas tūrē dodas trijatā - līdzi būs arī jaunā punk apvienība Gateris.

Sestdiena, 20.decembris, Cēsīs sāksies ar Ziemassvētku ieskaņas aktivitātēm. Plkst.12.00 Rīgas ielā turpināsies iepriekšējās nedēļas nogalēs iesāktais Ziemassvētku pop-up tirgus ar mājražotāju un amatnieku izstrādājumiem un radošās darbnīcas. Rīgas ielas tukšie skatlogi atdzīvosies, lai kļūtu par Ziemassvētku darbnīcām un veikaliņiem, radot īpašu svētku noskaņu. Tieši tur vienuviet varēs atrast visatbilstošākās dāvanas saviem mīļajiem, iemēģināt roku pats savas dāvanas izgatavošanā, kā arī izveidot rotu savai Ziemassvētku eglītei.

Plkst.11.00 Rīgas ielā 21 foto stūrītis ar Ziemassvētku vecīti un dāvanu saiņošanas darbnīca.

Plkst.12.00 Cēsu Jaunajā pilī vaska sveču izgatavošanas darbnīca.

Plkst.13.00 CATA Kultūras namā notiks Jauniešu deju kolektīva „Randiņš” un senioru deju kolektīva „Dzirnas” Ziemassvētku koncerts, savukārt plkst.15.00 Cēsu Jaunajā pilī tiks ieskandināta Ziemassvētku eglīte bērniem.

Plkst.18.00 Cēsu Sv.Jāņa baznīcā koncertēs mūziķu apvienība Tev tuvumā. Šogad pamatsolistu statusā Aija Andrejeva, Artūrs Skrastiņš un Marts Kristiāns Kalniņš, bet uz skatuves kāps arī grupa "Putnu Balle", Kārlis Auzāns /čells, ģitāra/, Jānis Miltiņš /klavieres/, Valters Sprūdžs /bass/, Kaspars Kurdeko /sitamie intrsumenti/.

Svētdien, kad Adventes vainagā tiks iedegta ceturtā svecīte, plkst.12.00 CATA Kultūras namā notiks koncertizrāde ģimenēm “Ziemassvētku stunda brīnumskapja skolā”. Tāpat kā sestdien, arī svētdien no plkst.12.00 Rīgas ielas namos atradīsiet Ziemassvētku pop-up tirgu ar mājražotāju un amatnieku izstrādājumiem un radošās darbnīcas.

Izstāžu namā plkst.14.00 tautas vērtes kopa “Dzieti”, atzīmējot īstenos ziemas saulgriežus, aicina uz koncertu un dančiem.

Plkst.16.00 Seno rotu kalvē, Pils laukumā 9 cēsnieki aicināti vilkt bluķi un iepazīties ar latviešu senajām tradīcijām Ziemassvētkos.

Izcilu Ziemassvētku sajūtu koncertu piedāvās Vidzemes kamerorķestris, kurš spēlēs no kafejnīcas "2 locals" telpām, kas būs speciāli pielāgotas orķestra vajadzībām un koncertu varēs baudīt atrodoties Rožu laukumā. Koncerts sāksies plkst.16.00 un sniegs īstenu Ziemassvētku noskaņu.

Plkst.17.00 Vienības laukumā notiks kopdziedāšanas rekorda mēģinājums dziedot dziesmu “Zvaniņš skan” un egles iedegšana. Savukārt Vidzemes koncertzālē plkst.17.00 notiks koncertprogramma “Multfilmu pasaulē”.

Svētdienas vakarā plkst.19.00 no Cēsu Sv.Jāņa baznīcas torņa skanēs Adventes mūzika Cēsīm. Mūziku spēlēs pūtēju orķestris “Cēsis”. Priekšnesumu vislabāk varēs izbaudīt, esot Rožu laukumā.

Sporta pasākumi

Piektdienas vakarā, plkst.20.00 Cēsis/Lekrings dāmas aizvadīs florbola spēli ar Rubene-1.

Sestdien, plkst.13.00 LČ florbolā vīriešiem 1.līgā tiks aizvadīta spēle starp Lekrings 1 un Madonu.

Svētdien, plkst.12.00 notiks LČ basketbolā seniorēm spēle starp Cēsīm un Tukuma komandām.

Publicēšanas datums: 2014. gada 18. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt