A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » CKTC jauktā kora "WENDEN" 30 gadu jubilejas notikums

CKTC jauktā kora "WENDEN" 30 gadu jubilejas notikums

Sestdien, 30.septembrī, plkst.17.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" norisināsies īpašs Notikums „Rotājas saulīte sudraba kalnā”, kas ir veltījums jauktā kora „WENDEN” 30 gadu jubilejai.

Koris “Wenden” diriģentes Marikas Slotinas-Brantes vadībā ir īpaši gatavojies jubilejai, lai sagatavotu emocionāli piepildītu koncertu, kas sakņojas latviešu kora dziesmu zelta fondā un kas pārtaps nozīmīgā Notikumā visiem koru mūzikas mīļotājiem.

Korim „Wenden” pievienosies un palīdzēs Notikumam tapt īstam Vigo Račevskis, kurš ir Latvijā viens no talantīgākajiem perkusionistiem, un notikuma īpašais viesis -dziesminieks Valdis Atāls. Repertuārā iekļautās latviešu Spēka dziesmas ar savu sūtību un kodu padarīs koncertu enerģētiski piepildītu, ļaujot auditorijai piedalīties kopīgā pozitīvā pārdzīvojumā, gūstot pozitīvu lādiņu saviem tālākiem darbiem. Kora diriģente Marika Slotina-Brante pauž, ka repertuārā iekļautās Spēka dziesmas ļaus piedalīties kosmiskā brīnumā, piepildot laiku un telpu ar Balto, Saules un Mīlestības enerģiju tumšajā rudens laikā.

Ieeja: 3,00 EUR, 1,50 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās.

Rīko p/a «Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs»

Publicēšanas datums: 2017. gada 6. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt