A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Šovakar koncertzālē “Cēsis” Dailes teātra izrāžu maiņa

Šovakar koncertzālē “Cēsis” Dailes teātra izrāžu maiņa

Šodien, 14. janvārī, aktiera slimības dēļ koncertzālē “Cēsis” paredzētās Dailes teātra izrādes “Ugunsgrēki” vietā gaidāms iestudējums “Koncerts, kura nebija”. Iegādātās biļetes derīgas vai atgriežamas jebkurā Biļešu Paradīzes kasē līdz šī vakara pulksten. 18.00. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Iestudējms "Koncerts, kura nebija" pirmizrādi piedzīvoja pavisam nesen - 2015. gada 16. decembrī. Režisors Dmitrijs Petrenko, lomā - Artūrs Skrastiņš, klavieres un dziesmu aranžējumi - komponists Kārlis Lācis.

Aleksandrs Vertinskis ir viens no izcilākajiem krievu sudraba laikmeta dzejniekiem, aktieriem un dziedātājiem. Viņa smeldzīgā dzeja un mūzika iedvesmojusi daudzus māksliniekus. Sevi viņš vienmēr sauca par "tautas dziedātāju" un mēdza teikt, ka vienmēr ir ar tiem, kuriem arī sāp dvēsele. 25 gadus viņš pavadīja emigrācijā bez iespējas atgriezties mājās. Visu šo laiku viņš gaidīja iespēju nospēlēt savu galveno koncertu - koncertu savā dzimtenē.

Iestudējumā skanēs Aleksandra Vertinska dziesmas krievu valodā un viņa dienasgrāmatas fragmenti latviešu valodā. Izrādes apmeklētāji varēs saņemt tekstu kopsavilkumu krievu valodā un dziesmu tulkojumu latviešu valodā.


Informāciju sagatavoja:
Egija Saļņikova
Koncertzāles “Cēsis”
Mārketinga un komunikācijas vadītāja
E-pasts: egija.salnikova@cesukoncertzale.lv
Tālr.: +371 26171151

Publicēšanas datums: 2015. gada 30. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt