A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Deju degustācija - Karību fantāzija

Deju degustācija - Karību fantāzija

Piektdien,12. decembrī, Vidzemes koncertzālē „Cēsis” norisināsies izglītojošs atpūtas vakars eksotiskās dienvidzemes Kubas noskaņās „Deju degustācija”. Tā būs izzinoša ekskursija ar deju paraugdemonstrējumiem gan sporta, gan balles variantā un unikāliem videofragmentiem mūžam jauno Kubas deju - salsas, mambo, rumbas, ča-ča-ča un bolero daudzveidīgajās melodijās un ritmos.

Deju pasaulē ar aizrautīgiem stāstiem un piemēriem ievedīs sporta un balles deju eksperts Dainis Liepiņš. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt par dejas labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību, deju skolotāja vadībā iemēģināt visvienkāršākos deju pamatsoļus, kā arī vēl daudzas citas lietas. 

Lai izbaudītu Kubas deju noskaņas, apmeklētāji aicināti ierasties košos, krāsainos, tomēr balles deju etiķetei atbilstošos, svētku tērpos. Iespējams izmantot dienvidjūru eksotikai atbilstošus motīvus un aksesuārus. Tērpa izvēles ierosmei iesakām: kungiem – uzvalks, krāsains krekls un eksotiska kaklasaite vai tauriņš, dāmām – koša kleita vai blūze ar svārkiem, tērpu var papildināt ar piemērotu eksotisku rotas lietu vai ziediem.

Tiekamies 12. decembrī plkst. 20.00, lai sasildītos ugunīgajos Kubas ritmos dienvidu aromāta piesātinātajā Vidzemes koncertzālē „Cēsis”! Aicināti visi interesenti, gan tie, kas jau dejo, gan tie, kas vēl ne. Pasākumu rīko biedrība Balles deju klubs „Reveranss” sadarbībā ar Cēsu Kultūras centru.

Pēc deju degustācijas – deju vakars līdz plkst. 23.00!

Ieejas maksa*: € 6,00; pensionāriem un drauga kartes īpašniekiem € 5,00
Iepriekšpārdošanā: € 4,00 pensionāriem un drauga kartes īpašniekiem € 3,00, piesakoties pa tālruni 26233690

Biļetes iepriekšpārdošanā no 1.decembra Vidzemes koncertzālē „Cēsis” un “Biļešu paradīzes” kasēs.
*Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma.

Informāciju sagatavoja:
Agnese Tamane
Cēsu Kultūras centra biroja administratore
T. 64122537, 26666365
e-pasts: agnese.tamane@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2014. gada 4. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt