A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Deju un dziesmu koncerts “Pirms Ziemassvētkiem”

Deju un dziesmu koncerts “Pirms Ziemassvētkiem”

Pēdējā Adventes svētdienā, 18.decembrī, plkst.13.00 kultūras namā “CATA” deju kolektīva “Randiņš” un “Dzirnas” dejotāji, un bērnu pop grupas “Hey” dziedātāji koncertā “Pirms Ziemassvētkiem” ar dejām un dziesmām izstāstīs savu stāstu par Ziemassvētku gaidīšanas laiku.

Koncerta idejas autore ir TDK “Randiņš” vadītāja Sandra Bārtniece, savukārt koncertu vadīs mazajiem skatītājiem mīļš tēls, kurā iejutīsies aktrise Sandra Kanča. Dziesmas un dejas vīsies cauri gadalaikiem, un vedīs skatītājus pretī ziemai, un gaišām svētku sajūtām.

Koncertā piedalīsies pieci Cēsu Kultūras un Tūrisma centra kolektīvi - TDK “Mazais Randiņš”, TDK “Randiņš”, TDK “Randiņa studija”, SDK “Dzirnas” (vadītāja Sandra Bārtniece) un bērnu pop grupa “Hey” (vadītāja Ina Aizgale).

Ieejas maksa koncertā ir 1,50 EUR pieaugušajiem un 1,00 EUR – skolēniem, studentiem, pensionāriem un Drauga kartes īpašniekiem. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī pirms koncerta kultūras namā “CATA”. 

Koncertu organizē p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. Papildus informācija tel. 64122537, www.facebook.com/cesukultura

Publicēšanas datums: 2016. gada 5. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt