A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Džeza apvienība "Tree of dawn"

Džeza apvienība "Tree of dawn"

Piektdien, 9.decembrī, plkst.21.30 Mākslas telpā MALA savu debijas albumu "Journey" prezentēs mūsdienu džeza apvienība "Tree of Dawn", kuras sastāvā ir latviešu dziedātāja Ronja Burve un pianists Christos Yerolatsitis no Kipras.

Duo radies 2015.gada vasarā Nīderlandes pilsētā Hāgā, kur abi tā dalībnieki iepazinušies studējot. Ideja par projektu aizsākusies, mūziķiem meklējot jaunus izpausmes veidus balsij un klavierēm un mēģinot paplašināt ierasto izpratni par dziedātāja un pianista duetu. "Tree of Dawn" oriģinālkompozīcijas radušās gan spontāni, kopīgi improvizējot, gan kopīgi papildinot vienam otra sakomponētos darbus. Viņu mūzika veido noteiktu noskaņu, kas notver klausītāja uzmanību līdz pat uzstāšanās beigām. Daudzkārt balss tiek izmantota kā instruments, neizdziedot tekstu, jo ''Tree of Dawn'' tic, ka mūzika var doties arī ārpus tā robežām.

2016.gada jūlijā Tree of Dawn darbība rezultējās projekta debijas albumā "Journey." Tā sastāvā ir deviņi skaņdarbi, no kuriem astoņas ir pašu mākslinieku oriģinālkompozīcijas.

Ieeja par ziedojumiem.

Informāciju sagatavoja Kristīne Auniņa, e-pasts: rozapujene@gmail.com

Publicēšanas datums: 2016. gada 24. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt