A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Dzintara Čīčas jaunā soloprogramma “Likteņlīnijas”

Dzintara Čīčas jaunā soloprogramma “Likteņlīnijas”

Sestdien, 17.septembrī, plkst.19.00 ar jauno soloprogrammu “Likteņlīnijas” Cēsīs CATA kultūras namā koncertēs šī gada Latvijas Šlāgeraptaujas un aptaujas “Dzintara Dziesmas” uzvarētājs Dzintars Čīča.

“Šī programma ir mana pateicība par to milzīgo mīlestību, ko klausītāji man apliecināja, balsojot šā gada aptaujās,” atklāj Čīča. “Tas bija kā pamudinājums tam, ka man ir jāstrādā tālāk, jārada jauna programma un jāsatiek klausītājus klātienē.”
Gan Latvijas Šlāgeraptaujas, gan “Dzintara Dziesmu” gada finālā Dzintara Čīčas izpildītā dziesma “Likteņlīnijas” ar pārliecinošu balsu pārsvaru ierindojās 1.vietā. Šī dziesma jau vairāk kā pusgadu ir viena no spēlētākajām un pieprasītākajām Latvijas Radio 2 dziesmām. Jaunajā programmā skanēs gan “Likteņlīnijas”, gan citas  Kaspara Antesa speciāli Dzintaram Čīčam radītās dziesmas, neizpaliks arī citas līdz šim zināmākās solista dziesmas, bet īpaši šai programmai arī iestudēts dziesmu cikls no dažādiem mūzikliem.

Programmā piedalīsies arī klausītāju iemīļotais estrādes pianists Anatolijs Livča.

Biļetes uz koncertu ir nopērkamas iepriekšpārdošanā “Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

Biļešu cenas - EUR 5; 7; 8.

Koncertu organizē “Koncertu Paradīze”, kas ir veidojusi visas līdzšinējās Dzintara Čīčas koncertprogrammas. Koncertu atbalsta Latvijas Radio 2.

Publicēšanas datums: 2016. gada 2. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt