A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ģimenes diena Cēsīs

Ģimenes diena Cēsīs

Ar aktivitātēm pilsētā un Cēsu pilsētas stadionā 15.maijā jau vienpadsmito reizi norisināsies Ģimenes diena Cēsīs. Šī gada ģimenes dienas devīze “Ārā no ekrāniem, sportojam kopā!”.
 
Kā jau ierasts, arī šogad katrai ģimenei būs iespēja saņemt Cēsu novada Ģimenes pasi un piedalīties ģimeni saliedējošās aktivitātēs un spēlēs (pa noteiktu maršrutu). Pasākumā aicinām piedalīties vecākus kopā ar bērniem. 15.maija ģimenes dienas programma:

Cēsu novada Jauniešu māja (Rīgas iela 23, Cēsis)
16:00 -18:00  Reģistrācija ģimenes dienas aktivitātēm. Katra ģimene saņems maršruta karti un
Ģimenes pasi. Apmeklējot kartē norādītos punktus un iegūstot zīmodziņu, ģimenēm
būs iespēja iesaistīties dažādās ģimeni saliedējošās aktivitātēs Cēsu pilsētas stadionā. 
 
Cēsu pilsētas stadions
 
16:30 Cēsu pilsētas stadionā kopā ar Lāsmas Takanbekovas Zumbas deju grupu būs iespēja izmēģināt Zumbas deju soļus, bet ar ‘’Paula Budovska Latvijas Centrālā cīņu kluba’’ audzēkņiem apgūt cīņas sporta  elementus. Sporta skolas audzēkņi un treneri Jūs gaidīs, lai kopā ielūkotos sporta pasaules noslēpumos un kopā ar Tavu ģimeni jautri un atraktīvi pavadītu laiku bez tehnoloģijām.
17:30              Svētku koncerts. Koncertā piedalīsies: Cēsu internātpamatskolas attīstības centra dziedātāji, dejotāji un  akrobātikas pulciņa audzēkņi
17.50            Kopā ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju J. Rozenbergu sveiksim 2019.gada Cēsu novada  Krustbērnu.
 
19.00             Laimīgās ģimenes izloze.
Balvās – pārsteigumi no baseina “Rifs”, Studio Pizza,  Z/s “Kalna Smīdes’’, Bella
Baby Happy, un daudzas citas vērtīgas balvas.
 
 
Arī šogad esam padomājuši par pašiem mazākajiem cēsniekiem vecumā līdz 2 gadiem - šajā gadā aicinām piedalīties īpašās Mazo rāpotāju sacensībās! Mazajiem dalībniekiem pārsteigumu balvas no veikala “Bēbis”.

!Cēsu pilsētas stadionā ieeja sporta un brīvā laika apavos!
 
Aicinām Cēsu novada darba devējus 15.maijā, atbalstot darbiniekus, uzdāvināt viņiem brīvu pēcpusdienu, lai kopā ar ģimeni un bērniem piedalītos Ģimenes dienai veltītajos pasākumos!
 
Lai svētki izdotos, aicinām pieteikties arī uzņēmējus, uzņēmumus un vienkārši labus cilvēkus, kuri būtu gatavi iesaistīties pasākuma atbalstīšanā un organizēšanā! Atbalsts varētu būt gan finansiāls - pasākuma nodrošināšanai, gan kāds gardums un dāvanas svētku dalībniekiem, gan arī pasākuma tehniskais nodrošinājums.
 
Tāpat Ģimenes dienā darbosies uztura speciālistu stends, kurā:

• varēs uzzināt visu par veselīgu un sabalansētu uzturu.  Rādīsim un stāstīsim par veselīga uztura šķīvi un tā praktisko pielietojumu. Iepazīstināsim ar OnPlate izstrādātajiem šķīvjiem – bērniem, pieaugušajiem un veģetāriešiem.
• varēs nosvērties uz bioimpedences svariem, lai noteiktu nevien svaru, bet arī ķermeņa kompozīciju – tauku, visceriālo tauku un muskuļu masu.
• varēs izmērīt vidukļa apkārtmēru un uzzināt kāpēc šis mērījums ir būtisks. Varēs izmērīt arī asinsspiedienu un pulsu.
• varēs saņemt veselīga, sabalansēta un pilnvērtīga uztura ēdienkarti 5 dienām.
• varēs saņemt gardu dāvaniņu – pašgatavotu riekstu – sēklu musli , un uzzināt cik viegli pat bērns mājās var pagatavot veselīgas brokastis.

Uztura speciālistu stends tapis Eiropas Savienības fonda projekta „Pasākumi Cēsu novada pašvaldības iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/105.

Prieks bērnu acīs ir prieks mūsu sirdīs!

Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
„Sociālais dienests”, Projektu vadītāja – attīstību speciāliste


Publicēšanas datums: 2019. gada 26. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt