A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ģimenes pases tiks izsniegtas 9.maijā. Ģimenes dienai šogad mainīts formāts.

Ģimenes pases tiks izsniegtas 9.maijā. Ģimenes dienai šogad mainīts formāts.

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” turpina aktīvu darbu pie jau astotās Starptautiskās Ģimenes dienas pasākuma organizēšanas, kas kļuvusi par tradīciju Cēsīm. Šogad pasākuma jauninājums būs šo svētku svinēšanu visas nedēļas garumā no 9.maija līdz 15.maijam visām Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.

Šogad reģistrēšanās Ģimenes nedēļai notiks tikai 9.maijā no plkst. 16.00 līdz 18.00 – pie Cēsu novada pašvaldības priekšsēdētāja Cēsu novada pašvaldībā, Bērzaines ielā 5, Cēsīs. Katra ģimene saņems maršruta karti un Ģimenes pasi. Apmeklējot kartē norādītos punktus un iegūstot zīmodziņu, ģimenēm būs iespēja iesaistīties dažādās ģimeni saliedējošās aktivitātēs. Bērni varēs sadarboties ar vecākiem, vecāki - ar bērniem.

Nedēļas garumā Cēsu novada vecāki, vecvecāki kopā ar savām atvasēm katru vakaru varēs doties ģimeniskā pastaigā uz kādu no Cēsu pilsētas Profesionālās ievirzes izglītības, profesionālās izglītības, interešu izglītības iestādēm (Cēsu pilsētas Mākslas skola, Cēsu pilsētas Sporta skola, Cēsu Pilsētas vidusskola, Alfrēda Kalniņa Cēsu Bērnu mūzikas skola, Cēsu Bērnu un jauniešu centrs “Spārni”), SIA “Mazā Brīnumzeme” un Latvijas neredzīgo biedrību Cēsu teritoriālo nodaļu (katru vakaru būs cits objekts), lai iepazītos tuvāk ar to piedāvātajām iespējām, kā arī katrā no šiem punktiem tiks ietvertas dažādas aktivitātes, atrakcijas, attīstoši uzdevumi un spēles, kuru mērķis ir stiprināt ģimeni.

14.maijā Maija parka estrādē svētkus ieskandinās Ģimeņu dienai veltīts koncerts “Par stipru ģimeni” ar dažādām aktivitātēm un radošajām darbnīcām.

15.maijā gala punktā no plkst. 13:00 līdz 15:30 Maija parka estrādē būs ģimenēm veltīts koncerts. Ģimenes dienu dalībniekus priecēs mazu un lielu cēsnieku uzstāšanās. Kā jau katru gadu tiks sveikts arī Cēsu novada Krustbērns un protams pa vidu visam radošās darbnīcas, spēles un aktivitātes bērniem, kā arī Bērnu ratiņu parāde! Par visatraktīvāk uzpostajiem, izrotātiem bērnu ratiņiem tiks piešķirta īpaša pārsteigumu balva. Parādes sākums un pulcēšanās plkst. 14:00 pie Maija parka ieejas no Valmieras ielas puses. Reģistrācija parādei sāksies no plkst. 12:30.

Informāciju sagatavoja:
Anita Zimele
Cēsu novada pašvaldības
aģentūras „Sociālais dienests”
projektu vadītāja- attīstības speciāliste


Publicēšanas datums: 2016. gada 3. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt