A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ģimeņu auto foto orientēšanās sacensības "Literārās Cēsis"

Ģimeņu auto foto orientēšanās sacensības "Literārās Cēsis"

Sestdien, 23.septembrī, no plkst.10.00 pie Cēsu Centrālas bibliotēkas sāksies ģimeņu auto foto orientēšanās sacensības "Literārās Cēsis".

Auto foto orientēšanās brauciena laikā dalībniekiem būs jāatrod kartē atzīmētie kontrolpunkti Cēsu pilsētā un jānofotografējas pie tiem. Komandu uzdevums – pēc iespējas īsākā laikā (nepārsniedzot 2 stundas) atrast attēlos redzamos objektus (mājas, ielas, pieminekļus u.c., kas saistīti ar novadniekiem literātiem un grāmatniekiem) un, līdzīgi kā dotajos attēlos, tos nofotografēt savos mobilajos telefonos vai fotoaparātos. Tā kā Cēsis vēsturiski ir daudzu ievērojamu literātu un grāmatizdevēju dzīves un darba vieta, tad šā pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespēja Cēsis iepazīt no cita skatu punkta.

Pasākuma mērķis - popularizēt mazāk zināmo Cēsu vēstures daļu, kas saistīta ar literatūras, grāmatniecības un izglītības nozarēm.

Pasākuma starta vieta būs Cēsu Centrālā bibliotēka (Raunas iela 1), savukārt finiša vieta - AS “Cēsu alus” teritorijai piederošā dzejnieka Eduarda Veidenbauma dzimto māju “Glāznieki” piemiņas vieta (Aldaru laukums 1).

Balvu fonds: Īpašā balva 1.vietas ieguvējiem; pārsteiguma balva atraktīvāk un interesantāk noformētajai komandai; bibliotēkas simpātijas balva; visām komandām veicināšanas balvas!

Aicinām komandas pieteikt savlaicīgi (līdz 17.septembrim), jo to skaits ir ierobežots. Sasniedzot maksimālo komandu skaitu (20 komandas), pieteikšanās tiks pārtraukta!

NOTEIKUMI

PIETEIKUMA VEIDLAPA

Pasākumu atbalsta: Cēsu novada pašvaldība, AS “Cēsu alus”, “Zinoo Cēsis”, “Zvaigznes grāmatu nams”

Publicēšanas datums: 2017. gada 12. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt