A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Grupai „Huskvarn” 25 gadi un atvadu koncerts!

Grupai „Huskvarn” 25 gadi un atvadu koncerts!

Sestdien, 28.februārī, plkst.20.00 Fonoklubā savu 25 gadu jubileju svin skandalozā Latvijas metāla grupa „Huskvarn”, rīkojot atvadu koncerttūri „End of the Road”.

Apvienojoties mūziķiem no dažādiem laika periodiem, koncerttūrē „Zāģēt pa īstam” jeb labāko dziesmu kopsavilkumā, grupa viesosies Cēsīs, Liepājā un Rīgā.

Šajā koncertu ciklā varēs izjust laika garu no 1990. līdz 2015.gadam,  kura muzikālo garu uzburs vairāki kolektīvi vienas grupas ietvaros - Edgars Ķauķis, Jānis Levits, Uģis Jaunslavietis, Juris Šenbergs, Ģirts Jansons, „Urbix” jeb Normunds Štefenhagens uc., kopā 17 mūziķi, kuri spēlējuši grupā dažādos laika posmos.

Koncerta laikā uz skatuves būs iespēja redzēt „vaigā” un dzirdēt „dzīvajā” grupas oriģinālsastāva izpildītās daudzās dziesmas no visiem grupas albumiem: „On The Road” (1992), „Bomb Brain Melodies” (1995), „Sadistika” (2006), kā arī neizdotos singlus, videoierakstus un 25 gadu periodā iemūžinātos fotoattēlus.

„Huskvarn” – „On The Road” 1994 Live video: https://www.youtube.com/watch?v=JoHMoDoKZ4U

Koncerts, kā lieliska iespēja baudīt vienreizēju atmosfēru, satiekot dažādu paaudžu cilvēkus ar līdzīgu muzikālo gaumi.

Grupa „Huskvarn” - spilgtākais un labākais no visiem laikiem, grupa uzsver, ka šī varētu būt arī – „Vienīgā un Pēdējā reize! ”

Par „Huskvarn” – grupa dibināta 1989.gadā, apvienojoties vairākiem pagrīdes grupu „Vandāls” un „Lucifers” dalībniekiem ar ģitāristu Jāni Levitu. Laika gaitā grupa izdevusi trīs albumus un aktīvi koncertējusi, iegūstot kulta statusu vietējā skatuvē. Bieži vien, grupas vārdu min, kā pirmo grupu Latvijā, kas sāka spēlēt thrash metal stilā, kā arī  saista arī ar dažādiem skandāliem, galvenokārt odiozā grupas līdera „Urbix” dēļ.

Biļetes uz Rīgas koncertu iepriekšpārdošanā ticketshop vietnē:
https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1430

Saites uz grupas vietnēm internetā:
http://www.huskvarn.lv/
https://lv-lv.facebook.com/pages/HUSKVARN/201044326607643
https://www.draugiem.lv/huskvarn/

Publicēšanas datums: 2015. gada 29. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt