A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Grupas „Big Al &The Jokers” koncerts

Grupas „Big Al &The Jokers” koncerts

Svētdien, 17.janvārī, plkst.18:00 notiks grupas „Big Al &The Jokers” koncerts.

Ar koncertu Cēsīs 2016. gada 17.janvārī grupa „Big Al &The Jokers” tradicionāli uzsāk savu jauno sezonu. Šis datums un vieta nav izvēlēti nejauši, bet gan tāpēc, ka grupas saksofonists un Cēsīs pazīstamais muzikants un pasniedzējs Zintis Žvarts tajā svin savu dzimšanas dienu. Pirmajā 2016.gada publiskajā koncertā grupa vienmēr prezentē savu jauno programmu, ar kuru pēc tam gada laikā apbraukās visu Latviju.

2016-ais gads ir ceturtais gads kopš šī grupa uzstājas ar nosaukumu „Big Al &The Jokers”. Šis kolektīvs Latvijā ir iemantojis atzinību un baudījis pelnītu mīlestību jau samērā ilgu laiku. Vairāk kā 10 gadus kolektīvu vienoja nosaukums „Keksi”, bet 2013-ajā gadā nelielu izmaiņu rezultātā (kolektīvā harmoniski iekļāvās brīnišķīgais mūziķis – kontrabasists Pēteris Liepiņš) mūziķi nolēma izmainīt grupas nosaukumu uz: „Big Al &The Jokers” un turpināt savu ceļu jaunā radošā noskaņojumā un daudz labvēlīgākā mikroklimatā.

„Big Al &The Jokers”- ir deviņi atraktīvi mūziķi, viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā ar pilnu pūtēju sekciju, padarot iespējamas sarežģītas labāko swing, rhythm’n’blues, rock’n’roll skaņdarbu interpretācijas. Pie klavierēm - grupas mākslinieciskais vadītājs, virtuozais Romāns Vendiņš, bungas spēlē Raitis Aukšmuksts , ģitāra - Juris Skrajāns, savukārt pie kontrabasa vienmēr labvēlīgais -  Pēteris Liepiņš. Pūtēju rindas nemainīgas - saksofonisti Eduards Raubiško, Zintis Žvarts, trompete - Sandris Skeranskis, trombons - Uldis Ziediņš. Un, protams, neiztikt bez grupas „sejas” un kvalitātes zīmes – atraktīvā dziedātāja – Aļģirdas Šuminskas jeb Big Al!

Pie „Big Al &The Jokers”vadības grožiem ir Latvijā pazīstamais impresārijs Rafails Balkins, savukārt, lai ansambļa vizuālais tēls atbilstu tā muzikālajam līmenim, piesaistīts stilists, fotomākslinieks un web-dizaineris - rezultātu varat aplūkot mājas lapā www.jokers.lv !

Skatītājus gaida „dzīvs”, augsti profesionāls un dzīvespriecīgs muzikāls priekšnesums, kuru grupas mūziķi spēj radīt unikālā veidā uz jebkuras skatuves un jebkuras auditorijas priekšā neatkarīgi no tās vecuma, gaumes un noskaņojuma! Koncertu  īpašais viesis  Ieva Kerēvica.

Publicēšanas datums: 2015. gada 30. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt