A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Grupas "Galaktika" koncerttūre "Sirds vēl tic"

Grupas "Galaktika" koncerttūre "Sirds vēl tic"

Svētdien, 10.septembrī plkst.19.00 CATA kultūras centrā uzstāsies grupa "Galaktika".

Šī gada pirmajā pusē, 30.aprīlī, grupa "Galaktika" ar lielu vērienu nosvinēja sava otrā diska "Sirds vēl tic" iznākšanu sadarbībā ar MicRec. Lielkoncertā, kurš notika grupas dzimtajā pilsētā Rēzeknē, koncertzālē GORS, uz skatuves pulcējās Galaktikas draugi ar kuriem kopā  ir iedziedātas jaunā diska dziesmas. 

Grupa "Galaktika" ir paņēmusi no Lielkoncerta pašu labāko un dodas pie saviem klausītājiem ar koncertu "Sirds vēl tic". Koncertā skanēs gan dziesmas no jaunā abuma, kā arī dziesmas, kas jau iekļuvušas grupas Galaktika Zelta repertuārā, un neizpaliks arī pārsteigumi.

Īpašu skanējumu visam piešķirs dzīvais pavadošais sastāvs, kas tika izveidots tieši šiem koncertiem: Vadims Meļuščenkovs (bungas), Andrejs Kraliks (bass), Vadims Kraliks (ģitāra), Vitolds Gorņevs (taustiņi). Solisti un bekvokāls - Normunds Litovnieks, Ingrīda Balode, Ieva Grēvele.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs, www.bilesuparadize.lv, kā arī koncerta norises vietās.

Publicēšanas datums: 2017. gada 4. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt