A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Grupas "Snowapple" koncerts

Grupas "Snowapple" koncerts

Piektdien, 28.jūlijā, plkst.21.30 Mākslas telpā Mala uzstāsies grupa "Snowapple", kuras sastāvā ir mūziķi no Meksikas, Nīderlandes un Latvijas. Grupas repertuārā pārsvarā ir oriģinālkompozīcijas, kuras grūti pieskaitīt vienam vai citam konkrētam žanram. Pop, folk, opera, cumbia, kormūzika - viss ir dzirdams Snowapple mūzikā.

Snowapple sāka savu darbību 2012.gadā kā meiteņu trio no Amsterdamas. Kopš tā laika grupa izdevusi 3 albumus, pārsvarā uzstājoties Nīderlandē un citās Eiropas valstīs (Anglija, Vācija, Zviedrija), bijusi tūrēs Japānā, vairākkārt Amerikas Savienoto Valstu Austrumu un Rietumu krastos. 2015.gadā Snowapple pirmoreizi viesojās Meksikā. Pirmās tūres laikā Meksikā, Snowapple gan iepazina daudzus interesantus meksikāņu mūziķus, gan piedzīvoja negaidītu publikas atsaucību, entuziasmu, vēlmi grupu redzēt atkal un atkal, saņemot arī daudz preses, radio un televīzijas uzmanību.

Divu gadu laikā Snowapple bijusi Meksikā piecas reizes un izveidojusies laba, produktīva sadarbība ar meksikāņu mūziķiem, kuri pievienojās ASV Rietumkrasta tūrē šī gada martā un Meksikas tūrē aprīlī. Laiks Eiropas tūrei - Itālija, Francija, Nīderlande, Vācija, Polija, Latvija!

Facebook: Snowapple
Soundcloud: https://soundcloud.com/snowapple/sets/snowapple-mexico/s-VYJhw
Video: https://vimeo.com/217172574
Video on the TV in Mexico: https://www.youtube.com/watch?v=mTWUb_Nq7g0&t=1100s

Ieeja par ziedojumiem 2 eiro.

Informāciju sagatavoja Kristīne Auniņa, rozapujene@gmail.com

Publicēšanas datums: 2017. gada 25. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt