A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Gunāra Meijera Jubilejas koncerts "Lai svinam mūsu 185”

Gunāra Meijera Jubilejas koncerts "Lai svinam mūsu 185”

Sestdien, 21.aprīlī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks Gunāra Meijera Jubilejas koncerts „Lai svinam mūsu 185”.

Latvijas brīvvalsts 100.gadskārtā savu apaļo 60.gadu jubileju svinēs viens no tautā iemīļotākajiem, patriotiskākajiem un oriģinālākajiem izpildītājiem, dziesmu un tekstu autoriem, komponistiem un mūziķiem Gunārs Meijers.

Lai gan visatpazīstamākā no Gunāra Meijera dziesmām ir „Meitene”, kurai šogad paliek 25 gadi, tomēr klausītāju sirdis viņš ir iekarojis arī ar skaņdarbiem par dzimteni. „Manai tautai”, „Par Latviju”, „Rīgai”, „Latviešu jūrniekiem”, „Par Kurzemi”, „Sarauj Latvija” un vēl citas dziesmas ir tās, kas stiprina latviešu tautu un viņu mīlestību par dzimteni, kas pierāda, ka klausītājiem ir tuvas ne tikai mūziķa dziesmas par meitenēm, alu, copi un hokeju, bet arī par mūsu valsti - Latviju.

Apveltīts ar nenoliedzamu talantu, patiesu savdabību un oriģinālu humora izjūtu, komponists ir pievienojis latviešu tautas dziesmu pūrā arī tik pazīstamas un iemīlētas dziesmas, kas noteikti tiks atskaņotas jubilejas koncertos, kā „Ramona”, „Par to jau jums nebūs nekas”, „Sievietei”, „Nakts blūzs”, „Tikai tev”, „Pingvīnmambo” u.c.

Jubilejas koncertprogramma solās būt emocionāli piesātināta, jo tā sastāvēs no dažādu mūzikas stilu, novirzienu un dalībnieku gammas. Pasākumā, kas tiek rūpīgi veidots tautā iemīļotā šlāgermūziķa, dziedātāja un dziesmu autora 60. jubilejai, piedalīsies GUNĀRA MEIJERA DRAUGU CO (Gints Žilinskis, Gundars Lintiņš, Juris Veremejs un Zigmunds Žukovskis), VIESĪTES JAUKTAIS KORIS, kā arī leģendārais dzejnieks, vairāk nekā 150 Raimonda Paula dziesmu tekstu autors, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, Ojāra Vācieša literārās prēmijas un Latvijas Literatūras gada balvas „Mūža balva” laureāts LEONS BRIEDIS. Tāpat koncertā tiks prezentēts Gunāra Meijera Jubilejas albums „SAKI MAN” ar gaviļnieka rakstīto mūziku un Leona Brieža dzeju.

Lai nepalaistu garām, iespējams, šī jubileju gada sirsnīgāko pasākumu, iesakām jau laicīgi izbrīvēt laiku un ieplānot sev un tuviniekiem šo pasākumu! Apskatiet koncertprogrammas norises vietu sarakstu un datumus un izvēlieties sev piemērotāko! Uz tikšanos koncertos!

Biļetes cena: 9-12 EUR
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasē

Publicēšanas datums: 2018. gada 5. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt