A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ineses Vēriņas-Lubiņas izstādes „Dienas un Naktis” atklāšana

Ineses Vēriņas-Lubiņas izstādes „Dienas un Naktis” atklāšana

Piektdien,18. martā, mākslas telpā MALA plkst.18.00 notiks mākslinieces un gleznotājas Ineses Vēriņas-Lubiņas izstādes atklāšana.

Inese ir absolvējusi J.Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu un ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļā. Strādā dažādos medijos - video, glezniecības, instalācijas un jauno mediju laukā. Kopš 2005.gada aktīvi darbojas eksperimentālā kino un video mākslas jomā, kā arī regulāri piedalās dažādās grupu izstādēs. Ineses īsfilmas un video māksla ir demonstrētas filmu festivālos daudzās pasaules valstīs - ASV, Ķīnā, Krievijā, Vācijā, Nīderlandē, Lielbritānijā, Igaunijā, Somijā, Rumānijā, Bosnijā un Hercegovinā un citur.

Savos darbos izstādē “Dienas un Naktis” tiks rādītas abstraktas toņu un faktūru studijas, kas radītas iedvesmojoties no novērojumiem dabā. Gleznās ar klusinātu krāsu gammu, nedaudz pelēcīgos vai izteikti tumšos toņos, māksliniece pievēršas tumšgaišo nianšu pētīšanai nakts un dienas redzamību apstākļos. Izstādē apskatāmas eļļas un jauktā tehnikā radītas gleznas, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā.

Skatīšanos ritmiskāku palīdzēs radīt DJ Oskars (house), Malas vecos dēļus ievibrējot melodijās.

Informāciju sagatavoja:
ristīne Auniņa
e-pasts: knipsis@kristineaunina.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 14. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt