A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Jāņa Skuteļa stand up comedy izrāde “Politika”

Jāņa Skuteļa stand up comedy izrāde “Politika”

Piektdien, 15.janvārī, plkst.19:00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" uzstāsies Jānis Skutelis ar stand up comedy izrādi "Politika".

Izrādes idejas un teksta autors ir nonācis pie profāna cienīgas atziņas, ka: "Sen senos laikos pēkšņi tapa zināms, ka viens cilvēks nevar visu, Visu, VISU. Tāpēc, produktivitātes un ērtības labad, tika nolemts atsevišķas lietas uzticēt citiem. Tā radās darba dalīšana.  Bet diemžēl tā radās ne tikai darba dalīšana, tā radās arī - tā vairs nav mana darīšana. Un pateicoties tam radās POLITIKA.

Izrādē tiks runāts par to cik šī atziņa par politiku ir patiesa, cik vispār adekvāts ir vārda patiess lietojums vienā teikumā ar vārdu politika un, protams, arī par citiem fundamentāliem jautājumiem, kas mums ikdienā pinās pa kājām. Piemēram, ko darīt, ja sirsniņdiena 14.februāris iekrīt piektdien un 13-tajā? Vai pēc izrādes Jums viss, Viss, VISS taps skaidrs? Gribētu apgalvot, ka JĀ, bet maz ticams. /J.Skutelis/

Izrāde 1 daļā, 1h 30 min.

Biļetes: www.bilesuserviss.lv

Jāņa Skuteļa stand up comedy izrādes hronoloģiskā secībā – “Mhmm” (2009), “Love” (2010), “Paranoja” (2011), “Optimistika” (2012), “Splendid” (2013), “Viens”(2014), “POLITIKA”(2015).

Publicēšanas datums: 2015. gada 30. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt