A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Kaspars Pudniks koncertā "Paldies, Tev draugs!"

Kaspars Pudniks koncertā "Paldies, Tev draugs!"

Piektdien, 10.novembrī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks Kaspara Pudnika koncerts "Paldies, Tev draugs!".

Koncerts "Paldies, Tev Draugs" ir neatkārtojams notikums Latvijas koncertdzīvē pēc sava emocionālā, cilvēciskā un vēsturiskā satura, kuru nevar un nedrīkst palaist garām. Dzīvojot ikdienā viens otram līdzās un pat lielā attālumā esot, mēs katrs, ar saviem darbiem, ietekmējam visdažādākos notikumus un līdzcilvēku likteņus sev apkārt. Izrādās, kas ļoti īpašs ir noticis arī mūsu visu acu priekšā, vērojot mūsu tautā ļoti iemīlētu un cienījamu dziedātāju un mūziķu koncertus. Tik īpašs, ka par to nevar nepastāstīt. Koncertā "Paldies, Tev Draugs" uz vienas skatuves satiksies divu paaudžu mākslinieki un caur tautā iemīļotām dziesmām un dzejām izstāstīs neticamu stāstu. Koncerta īpašā stāsta centrā būs harizmātiskais un šarmantais mūziķis, cilvēks orķestris Kaspars Pudniks, kuru plašāka auditorijas daļa iepazina kā slavenās grupas RIČI dibinātāju un dalībnieku, kā arī mūziklu "Gipsy Baron" un "Gipsy Princess" organizatoru.
Koncertā piedalīsies arī stāsta īpašākie tēli : Jānis Krūmiņš no grupas "Apvedceļš" , leģendārais dziedātājs Andris Daņiļenko, apburošā dziedātāja Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis un pavadošā grupa.

Koncertā būs iespēja izbaudīt lieliskas, sirdī jau zināmas un pilnīgi jaunas melodijas, muzikāli instrumentālus priekšnesumus, humora pilnas vārdu spēles un filozofiski dziļas dzejas rindas. Koncerts paredzēts visai ģimenei.
Nāciet - mēs Jums izstāstīsim stāstu, kas aizrauj elpu.

Labu garastāvokli un sajūsmu garantējam!

"Dažkārt mums šķiet, ka esam tumsā - es saku, atveriet acis jaunam stāstam!" K.Pudniks

Piedalās Antra Ozola,
Andris Daņiļenko, Māris Trankalis ,
Jānis Krūmiņš „Apvedceļš”
Biļetes cena : 8-14 EUR
Biļešu iegāde: biļešu servisa kasēs (Cēsīs pasta nodaļās
un Cirkle K benzīna uzpildes stacijā) un CATA AS koncerta dienā

Publicēšanas datums: 2017. gada 18. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt