A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Kinodziesmas un krievu romances ar Viktoru Kozlitinu

Kinodziesmas un krievu romances ar Viktoru Kozlitinu

Ceturtdien, 24.septembrī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā skanēs dziesmas un romances no kinofilmam Viktora Kozlitina izpildiījumā (baritons,ģitāra).

Krievu romances ir viena no krievu kultūras pērlēm, dvēseles atspulgs. V.Kozlitina spēcīgā balss skan ģitāras pavadījumā, paša dziedātāja izpildījumā. Skaistākās no senajām krievu romancēm apbur ar savu melodisko temperamentu, skumjām un prieku. Savukārt ar savu atpazīstamību un kaislīgumu uz pārējo romanču fona īpaši izceļas  romance ”Очи черные” no Fjodora Šaļapina repertuāra.

Programmā: komponista I.Dunajevska filmu mūzika – Jautrie zēni (1934) Pazīstamās A.Pahmutovas melodijas no filmas ”Meičas” (1961), B.Okudžavas un I.Švarca neaizmirstamā dziesma no kinofilmas Baltā tuksneša saule (1970), kā arī citas melodiskas kompozīcijas no 20.gs. 70.-80.gadu kinofilmām - Septiņpadsmit pavasara mirkļi (1973), Likteņa ironija jeb Vieglu garu (1975), Cietsirdīgā romance (1983). Koncertā vēl skanēs M.Tariverdijeva, N.Bogoslovska, V.Visocka un B.Basnera skaņdarbi.

Viktors Kozlitins ir dzimis 1957.gadā Uralos, Čeļabinska apgabalā. Viņš dzied kopš agras bērnības. Kā saka viņš pats: ”Uz skatuves es jūtos ļoti brīvi un dziedāšana vienmēr man ir sagādājusi milzīgu gandarījumu”. Viktors ar prieku atceras savu pirmo uzstāšanos, 6 gadu vecumā, kas notika Korkino pilsētas Kultūras Namā. 1976. gadā liktenis Viktoru  aizveda uz Liepaju dienēt armijā. Tur viņš 3 gadus spēlēja saksofonu armijas orķestrī. Pēc armijas Viktors pabeidza J.Mediņa mūzikas koledžu, V.Zilpaušas vokālo klasi. Pēc koledžas beigšanas viņš septiņus gadus dziedāja Latvijas Nacionālās Operas korī. Pirmie solo koncerti notika 90-jos gados Vācijā.

Ieejas biļetes : 4 EUR, pensionāriem 3 EUR
Biļešu iegāde: AS CATA ( tel.64107818)
un biļešu paradīzes kasēs

Publicēšanas datums: 2015. gada 4. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt