A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Klasiskās garīgās mūzikas programma Lieldienu noskaņās “Dvēseles gaisma”

Klasiskās garīgās mūzikas programma Lieldienu noskaņās “Dvēseles gaisma”

Trešdien, 23.martā, plkst.18.00 koncertā Cēsu Izstāžu namā uzstāsies mecosoprāns Jekaterina Novikova (Vācija) un ērģelniece Jevgēnija Ļisicina ar koncertprogrammu Lieldienu noskaņās “Dvēseles gaisma”.

Programma tapusi abu talantīgo mūziķu lielās mīlestības pret klasisko garīgo mūziku rezultātā. Koncertā tiks izpildīta tādas klasikas pērles kā A.Vivaldi “Stabat Mater dolorosa” balsij un ērģelēm, kā arī A.Vivaldi un J.S.Baha ērģeļmūzikas un vokālie solo skaņdarbi.

Jekaterina Novikova – mecosoprāns, kontralts dzīvo Berlīnē, Vācijā. Ar klasisko mūziku nodarbojas no 6 gadu vecuma. Mācījusies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Latvijas Nacionālās operas un baleta teātra meistariem, strādājusi ar pasaulē atzītiem operas vokālajiem pasniedzējiem. 2015.gada vasarā un decembrī sniedza vairākus garīgās mūzikas koncertus Rīgas baznīcās kopā ar pazīstamo ērģelnieci Jevgēniju Ļisicinu un Latvijas vokāla zvaigznēm Olgu Pjatigorsku un Kristīni Gailīti.

Jevgēnija Ļisicina – viena no pieredzes bagātākajām ērģelniecēm Latvijā, savos darba gados nospēlējusi vairāk kā 1000 solokoncertu, ierakstījusi vairāk kā 20 ilgspēlējošās plates ar klasisko mūziku un koncertējusi Eiropas valstīs, ceļot Latvijas prestižu ārzemēs, ierakstījusi 8 kompaktdiskus. J.Ļisicinas repertuārs ir ļoti plašs. Tajā ir visi J.S.Baha skaņdarbi, kā arī daudzi M.Rēgera, S.Franka, F.Mendelsona-Bartoldi, F.Lista, O.Mesiāna, L.Vjerna un citu komponistu klasiķu un mūsdienu autoru darbi.

Koncertā ieeja bez maksas.

Publicēšanas datums: 2016. gada 17. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt