A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Klaunādes šovs visai ģimenei „Papīra pasaule”

Klaunādes šovs visai ģimenei „Papīra pasaule”

Piektdien, 15.decembrī, plkst.18.30 CATA Kultūras namā notiks izrāde bez valodas barjeras, klaunādes šovs visai ģimenei „Papīra pasaule”.

Izrāde kas pārsteidz, sajūsmina un ... skatītāju zāli noved līdz histēriskiem smiekliem! Pirmā vieta varjetē mākslinieku starptautiskajā konkursā Štutgartē, labākie Starptautiskā pantomīmas un klaunādes festivālā Latīņamerikā, augstākais novērtējums - ”Piecas zelta zvaigznes” teātra festivālā Edinburgā... Viesizrāžu turnejas - Ķīna, Japāna, ASV. Cēsīs ierodas pēc viesizrādēm Spānijā!

Līdz brīdim, kamēr neesat rezdējis izrādi, jūs pat iedomāties nevarat, cik daudz iespēju sevī slēpj visvienkāršākais papīrs. Skatītāju acu priekšā dzimst īsti papīra briesmoņi un fantomi, smieklīgi monstri, - jebkas, ko vien spēj materializēt iztēle. Izrādes sižēti un tēli plastiski pārtop, negaidīti nomainot vienam otru. Izrāde ir svētki bērniem, jo tie sajūsmināti ķer papīra strēmeles, kas izrādes gaitā lido zālē, spēlē ar klauniem kariņus,apšaudot tos ar papīra lodītēm, skaļi jūt līdzi gaidāmajam papīra vārtu sitienam, mēģina notvert papīra sniegpārslas, kuras aiz sevis atstāj brīnišķīgie klauni, ar kurām gribas silti ietīties baltajā ziemā!

Izrādes varoņi aizved sajūsminātos skatītājus brīnumainajā un nebūt ne vienkāršajā papīra pasaulē. Šie burvji uz skatuves ne tikai atklāj klaunu trikus un neizsmeļamu fantāziju, viņi piespiež mūs, skatītājus, priecāties par dzīvi, smieties, aizdomāties par mūžīgajiem labā un ļaunā jautājumiem. Skatītāji sajutīsies kā notiekošā daļa un būs bezgala vīlušies, ka izrāde ir jau beigusies... Gribēsies, lai darbība turpinās. Kā rakstīja "The Guardian": ”Ukraiņu klauni piedāvā pašas laimīgākās 90 minūtes”!

PAPĪRA PASAULE ir izrāde bez valodas barjeras! Tādēļ jau šī izrāde ceļo pa pasauli un sajūsmina gan lielos, gan bērnus. Bez vārdiem! Tikai emocijas!

Biļetes cena: 6-20 EUR
1,50 EUR- bērniem 3-5 gadiem (sēdina bērnu klēpī)
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasē

Publicēšanas datums: 2017. gada 23. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt