A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Koncertizrāde ģimenēm "Ziemassvētku stunda brīnumskapja skolā"

Koncertizrāde ģimenēm "Ziemassvētku stunda brīnumskapja skolā"

Svētdien, 21.decembrī, plkst.12.00 CATA Kultūras namā notiks Koncertizrāde ģimenēm "Ziemassvētku stunda brīnumskapja skolā"

Ja tev šķiet, visapkārt troksnis,
Mēs tev sakām – tās ir notis
Dzirdi, māsa, dzirdi, brāli,
Pasaule ir muzikāla!

Pag, pag, nekādi pantiņi no galvas, tos mēs atstājām skolā!

Tieši tā! Nekādi pantiņi vai dzejolīši, bet dziesmas! Šodien jāiet uz Brīnumskapja skolu, to pašu, ko katru svētdienu rāda Latvijas televīzijā. Atceries, tā ir tā skola, kurā mācās no dziesmām, nevis no grāmatām. Un mums ir atlikusi pati pēdējā šī gada Brīnumskapja skolas Ziemassvētku stunda!

Profesors Actiņš Austiņš staigā izspūris, jo Meistars Ziemeļvējs ir sapūtis Internetam pilnu galvu, tā, ka profesors ir pilnīgi saputrojies un vairs netiek gudrs vai Ziemassvētkos sniegs ir obligāts vai nav, jo izrādās citās zemēs sniega nemaz nav un kā tad lai sagaida Ziemassvētku vecīti ar lielajām kamanām?

Mēģināsim Actiņam Austiņam palīdzēt un pie reizes, pajautā mammai un tētim, kā Priecīgus Ziemassvētkus, var pateikt dažādās pasaules valodās? Mums Brīnumskapī jāpagūst uzrakstīt dziesmu, kuru saprot visā pasaulē!
Pati Brīnumskapja skola mirdz, kā jau uz svētkiem. Nāc, paskaties!

Mūzikas Skolotājs Andris  ar Komponistu iegrimuši nošu lapās, Meitene Malvīne  ķircina Tantiņu un Rasiņu, kuri cenšas apgūt Ziemassvētku deju pie slavenās deju skolotājas Kodes. Bet Kaķītis Laķītis ir pavisam laimīgs, tam izdevies atrast Brīnumskapja skolas zvanu un nu Ziemasssvētku stunda var sākties!

Biļetes cena: 7- 12 EUR
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs un AS CATA

Publicēšanas datums: 2014. gada 21. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt