A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » "Uzlūdz kungi" koncertprogrammā "Dzimtai zemei"

"Uzlūdz kungi" koncertprogrammā "Dzimtai zemei"

Pirmdien, 30.aprīlī, plkst.17.00 CATA Kultūras namā uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem aprīlī Uzlūdz Kungi - Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants un izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans.

Jaunā koncertprogramma "Dzimtai zemei" klausītājus priecēs ar labu humoru, pārsteigumiem un lielisku mūziku kolosālā atmosfērā!

Kā jau ierasts, koncerti ir ieplānoti visā Latvijā - gan pavasarī, gan rudenī. Šie būs svētki gan klausītajiem, gan arī pašiem māksliniekiem, jo šogad tiek izdots koncertapvienības "Kungi" pirmais debijas albums. Jaunajā diskā būs iekļautas ne tikai mākslinieku solo dziesmas, bet arī kopīgi izpildītās "Dzimtai Zemei", "Mūsu Sirdis Pieder Jums", "Ar Tevi Vien" u.c.

Tā kā šis ir arī Latvijas jubilejas gads, tad jaunajā koncertprogrammā skanēs arī skaistākās dziesmas par Latviju, būs dažādi pirmatskaņojumi, instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašana topošā solo albuma, kā arī sen nedzirdēti hiti.

Par koncertprogrammas muzikālo daļu un dziesmu aranžijām rūpēsies daudzu koncertā izpildīto dziesmu autors Gaitis Lazdāns.

Informācija un biļetes visās Biļešu Paradīze kasēs www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.

Biļetes cena: 6-10 EUR
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasē

Publicēšanas datums: 2018. gada 15. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt