A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Koncerts “Agitas Rando Trio”

Koncerts “Agitas Rando Trio”

Otrdien, 3.oktobrī, plkst.19.00 Vidzemes koncertzāles "Cēsis" Kamerzālē notiks Agitas Rando koncerts, kurā tiks prezentēts viņas otrais albums ar pašas rakstītām kompozīcijām un latviešu tautas dziesmu apdarēm. Agita Rando ir džeza pianiste un ērģelniece, kura dzimusi Cēsīs, studējusi gan Rīgā, gan Vācijā un nu jau vairākus gadus dzīvo un strādā Berlīnē.

Agitas Rando mūzikas oriģinalitāte izpaužas ne tikai skaņdarbu interpretācijā, bet arī kompozīciju krāsu dažādībā, kas ir spilgts pierādījums tam, ka no daudzpusīgās pianistes un ērģelnieces biogrāfijas, viņa ir spējusi attīstīt sava veida mūzikas stilu, kuru klausītājs tik ātri neaizmirst.

Koncertā piedalīsies Stefans Weeke no Berlīnes, ar kuru pianiste kopā spēlē jau vairākus gadus, kā arī Latvijā jau pazīstamie mūziķi Artis Orubs un Zintis Žvarts.

Vairāk par mākslinieci var uzzināt šeit - www.agitarando.com

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā. Biļešu cenas – 5,00 EUR pieaugušajiem un 3,00 EUR skolēniem, pensionāriem un “Drauga kartes” īpašniekiem. Vietu skaits ierobežots!

Publicēšanas datums: 2017. gada 11. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt