A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Koncerts „No četriem novadiem austs”

Koncerts „No četriem novadiem austs”

Piektdien, 12.februārī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks komponista Ata Auzāna koncerts "No četriem novadiem austs".

Jau pavisam drīz dažādās Latvijas pilsētās skanējumu uzsāks unikāla koncertprogramma „No četriem novadiem austs“, kuras idejas autors un muzikālais producents ir tautā mīlētais mūziķis un komponists Atis Auzāns. Izdziedot skaistākās novadiem veltītās dziesmas, Kurzemes novadu pārstāvēs Igo, Zemgali - Samanta Tīna, Vidzemi - Ginta Krievkalna un temperamentīgo Latgali - pats Atis Auzāns. Koncerta dziesmām īpašu skanējumu piešķirs viens no talantīgākajiem Latvijas aranžētājiem Artūrs Palkevičs kopā ar pavadošo grupu. Koncertu moto ir „Ar lepnumu par Latviju!“, jo pirmo reizi Latvijā notiekošas koncerttūres apskaņošanai pilnībā tiks izmantots tikai Latvijā ražots aprīkojums - mikrofoni, bungas un akustiskās sistēmas! Aprīkojums, kas ne tikai izceļas ar lielisku kvalitāti, bet ir arī guvis nedalītu atzinību tālu ārpus Latvijas robežām.

"Tieši Latvijā ir radīti izcili tehnoloģiju sasniegumi mūzikas jomā," stāsta Atis Auzāns. "Un mēs, mūziķi, šajos koncertos tos parādīsim. Un vēlamies, lai arī klausītāji sajustu prieku par mūsu zemē radīto, jo mums patiesi ir ar ko lepoties!"
Mūzikas tehnoloģijas koncertos pārstāves uzņēmumi – „JZ Microphones“, „Aija audio“ un „BRO Creation“.
Koncerttūri piedāvā „Vīgneru Ernesta institūts“, sadarbībā ar vienu no Latvijas augsto tehnoloģiju flagmaņiem - kompāniju „Z-Light”!

Sīkāka informācija un kolektīvās rezervācijas - pa tālr. 29264864, vai rakstot uz e-pastu: ingmars@vigners.lvPublicēšanas datums: 2016. gada 27. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt