A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Koncerts „Sadziedāsim, sadancosim PAR Latviju”

Koncerts „Sadziedāsim, sadancosim PAR Latviju”

Vidzemes koncertzālē “Cēsis” 4.maijā plkst. 17:00 notiks svētku koncerts „Sadziedāsim, sadancosim PAR Latviju” .

Tuvojoties Latvijas simtgadei un svinot Latvijas valsts neatkarības atjaunošanu, arī šogad 4.maijā cēsnieki aicināti turpināt Baltā galdauta svētku tradīciju, kopā līksmot, dziedāt, dejot un atcerēties cilvēku drosmi un uzdrīkstēšanos balsot PAR brīvību.

Lai veicinātu kopības un svētku sajūtu, koncerts iecerēts kā sadziedāšanās un sadancošanās svētki dziedātājiem un dejotājiem kopā ar skatītājiem. Kopā izdziedāsim skanīgās un latviskās dziesmas. Koncerta repertuāra veidošanā tika iesaistīti arī cēsnieki, kuri bija aicināti iesūtīt sev mīļu latviešu dziesmu un deju, kuru vēlētos kopā izdziedāt un izdejot. Koncertā tiks izdziedātas tādas tautā iemīļotas dziesmas kā “Cielaviņa”, “Mēmā dziesma”, “Saule, pērkons, Daugava”, “Zaļā dziesma”, kā arī visvairāk iedzīvotāju balsis ieguvusī dziesma “Debesis iekrita tevī” u.c. Koncerta muzikālās daļas vadītājs ir Emīls Zilberts, režisore - Gunita Bārda. Koncertā piedalīsies Cēsu Kultūras un Tūrisma centra kori - “Cēsu Pils koris”, “Wenden”, “Beverīna”, “Vidzeme” un “Ābele”, ansamblis “Tieši tāpēc” un popgrupa “Hey”, kā arī solisti – Gunita Bārda, Marika Austruma, Una Aizgale, Rihards Saule, Reinis Reķis un Ivo Aizgalis.

Danču sadaļu spēlēs tautas vērtes kopa “Dzieti”. Dančus ierādīs dejotāji no Rīgas Danču kluba. Deju virpulī aicinās Cēsu dejotāji no TDK «Randiņš», SDK «Dzirnas», TDA «Raitais solis».
Koncertā skatītāji aicināti dziedāt un dejot kopā ar māksliniekiem.

Pirms koncerta skatītājus sagaidīs jaunieši no Cēsu Jauniešu domes, iesaistot aktivitātēs un raisot pārdomas par brīnišķīgām lietām Latvijā.

Pēc koncerta dejas turpināsies ballē ar pūtēju orķestri «Cēsis».

Ieeja koncertā un ballē ir bez maksas. Lai rezervētu sēdvietu koncertā, iepriekš jāizņem ieejas kartes Vidzemes koncertzāles “Cēsis” vai citās Biļešu paradīzes kasēs.

Pasākumu rīko pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. Papildus informācija - tel.64122537, , www.facebook.com/cesukultura.


Publicēšanas datums: 2017. gada 20. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt