A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Koncerts "Debesīs lūkojos"

Koncerts "Debesīs lūkojos"

Svētdien, 7.augustā, plkst.18.00 Sv.Jāņa baznīcā skanēs komponistes Maijas Solovjovas skaņdarbi ērģelēm, saksofoniem un balsij.

Programma „Debesīs lūkojos” tapusi, iedvesmojoties no Aspazijas dzejas tēliem, un koncerta centrā būs 2015. gadā tapusi kompozīcija – dziesmu cikls balsij un ērģelēm ar izcilās autores vārdiem, kas veltīts dzejniecei 150. jubilejas gadā. Skaņdarbs tika pirmatskaņots Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā 2015. gada 23. augustā.

Ērģeļmūzikai ir nozīmīga vieta M. Solovjovas daiļradē. Tie ir gan skaņdarbi ērģelēm solo, gan kompozīcijas dažādiem instrumentiem un ērģelēm. Nozīmīgākie – veltījums VI Starptautiskajam ērģeļmūzikas festivālam „Vox Angelica”, skaņdarbs saksofonu kvartetam un ērģelēm „Debesu impresijas”, “Lūgšanas” ērģelēm un “Dzirdu pasauli. Redzu pasauli. Jūtu pasauli” alta saksofonam un ērģelēm.

Muzicēs ansamblis “Voice of Instruments” un saksofonu kvartets, kura sastāvā Kristaps Vanags, Santa Bukovska, Daiga Solovjova un Roberts Martinovskis, pie ērģelēm – Maija Solovjova.

Māksliniekus atbalsta biedrība „Jaunās Kultūras māja”.

Ieeja koncertā par ziedojumiem.

http://www.jaunaskulturasmaja.com/
http://www.voiceofinstr.com/

Publicēšanas datums: 2016. gada 1. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt