A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Koncerts "Kopā varam palīdzēt"

Koncerts "Kopā varam palīdzēt"

Sestdien, 20.maijā, plkst.19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks Latvijas un Hamburgas Sarkanā Krusta biedrību organizēts koncerts "Kopā varam palīdzēt".
Koncertā uzstāsies Rīgas Doma zēnu koris Mārtiņa Klišāna vadībā un Hamburgas jauniešu koris “Gospel Train” Pītera Šulca (Peter Schuldt) vadībā. Latvijas zēnu koris izpildīs Baltijas valstu mūsdienu mūziku a capella dziedājumā un Eiropas klasiku, savukārt Vācijas jauniešu koris priecēs ar neizsīkstošu enerģiju un dzīvesprieku, izpildot pasaulē pazīstamas dziesmas.

Latvijas un Hamburgas Sarkanā Krusta biedrību daudzgadīgās sadarbības laikā realizēti neskaitāmi kopēji projekti ar mērķi palīdzēt cilvēkiem Latvijā. Iniciatīva par kopēju koru koncertu nāk no Hamburgas kolēģiem. Ziedojumos savāktie līdzekļi, lai cik tie būtu lieli vai mazi, tiks tērēti Latvijas vientuļo senioru aprūpei visā Latvijas teritorijā, proporcionāli ienākošo ziedojumu reģionālajam sadalījumam.

Koncerti apmeklētājiem ir bez maksas, ziedojumu apmērs un pats ziedojuma fakts kā tāds ir pilnīgi brīvprātīgs akts.

Informācija par Vācijas jauniešu kori:
Viens no Vācijas labākajiem jauniešu koriem “Gospel Train” - tas ir kas vairāk par kori, tā ir mūzikas sensācija, kura noteikti jādzird. Vairāk nekā 100 dziedātāju no 20 nācijām, kas uzstājas ar A-Capella, Gospel, Hip-Hop un daudzu citu mūzikas stilu priekšnesumiem. Ar savu enerģiski atsvaidzinošo un spēcīgo performanci Gospel Train izpilda dziesmas ar dziļu vēstījumu, jo īpaši par pasaulē būtiskām, humanitārām tēmām. Viņu moto ir: “Tu vari izmainīt (no angļu valodas “You make a difference”)”. Gospel Train ar tās māksliniecisko vadītāju Pīteru Šulcu ir fascinējuši plašas auditorijas nacionālā un starptautiskā līmenī. Viņi piedalījušies svarīgos labdarības pasākumos, dziedājuši Vācijas prezidentam Joahimam Gaukam (Joachim Gauck), kanclerei Angelai Merkelei (Angela Merkel), kā arī dziedājuši Vācijas Sarkanā Krusta 150.gadadienas pasākumos. Dažādi talantīgi jaunie solisti sniedz savām dziesmām piesaistošu, unikālu tembru. Kori pavada četri profesionāli mūziķi.

Informāciju iesūtīja: Starptautisko un Sabiedrisko attiecību programmas vadītājas asistente Solvita Bespalova.
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts”
Šarlotes iela 1D, Rīga, Latvija, LV - 1001.
Tālr.: +371 67686312
E -pasts: solvita.bespalova@redcross.lv
https://www.facebook.com/LatvijasSarkanaisKrusts 
www.redcross.lv 


Publicēšanas datums: 2017. gada 15. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt