A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Koncerts "Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu"

Koncerts "Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu"

Svētdien, 12.martā, plkst.16.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" būs iespēja iepazīt visas divdesmit astoņas Eiropas Savienības valstis caur deju un dziesmām koncertā "Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu”.

Koncertā “Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu” būs iespēja doties muzikālā un dejiskā ceļojumā uz 28 Eiropas valstīm kopā ar TDA “Zelta sietiņš” (mākslinieciskā vadītāja Baiba Šteina) dejotājiem un vokālo ansambļa “Momo” (mākslinieciskā vadītāja Dagnija Kravale). Koncerta uzvedums tapis ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu. Cēsīs koncerta uzvedumu papildinās arī tautas deju kolektīvs "Randiņš" (vadītāja Sandra Bārtniece) un popgrupa "Hey" (vadītāja Ina Aizgale).

Koncertā izdejos gan cēlās un svinīgās latviešu un igauņu dejas, gan draiskās čehu un franču rotaļdejas, ugunīgā spāņu hota mīsies ar sprigano itāļu tarantellu. Dziedātāji izdziedās gan mūsu pašu latviešu dziesmas, gan dziesmas no Maltas, Luksemburgas un citām zemēm.

Ceļojumā kopā ar bērniem dosies aktrise Anna Šteina un TV raidījumu vadītājs Kaspars Ozoliņš. Koncerta režisore – Dita Torstere.

Ieeja: 3,00 EUR pieaugušajiem, 1,50 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem, Drauga kartes īpašniekiem.
Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās.

Koncertu Cēsīs rīko p/a Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs.

Publicēšanas datums: 2017. gada 22. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt